Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
MSL muži
Rozpis soutěže
MSL muži
MSL starší žáci SKUPINA A
MSL mladší žáci SKUPINA A
MSL starší žáci SKUPINA B
MSL mladší žáci SKUPINA B
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Jan Martínek
Mateřský klub
KH Kopřivnice
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
29.8.2016
Koučovaná utkání
1.liga starší dorostenci
28.2. 14:00
AG084
Dukla - Kopřivnice
31 : 20
1.liga mladší dorostenci
28.2. 12:00
AJ084
Dukla - Kopřivnice
40 : 25
Žákovská liga starších žáků
2.5. 15:50
AO279
Kopřivnice A - F.-Místek A
30 : 21
2.5. 14:00
AO277
Kutná Hora - Kopřivnice A
15 : 22
2.5. 12:10
AO275
Kopřivnice A - Liberec A
34 : 20
2.5. 09:25
AO272
Pardubice - Kopřivnice A
17 : 26
12.4. 17:00
AO230
Kopřivnice A - Uherské Hradiště
40 : 15
12.4. 15:00
AO228
Sokol Úvaly A - Kopřivnice A
15 : 31
12.4. 12:00
AO225
Telnice - Kopřivnice A
17 : 34
12.4. 10:00
AO223
Kopřivnice A - Loko Louny
19 : 22
22.3. 17:30
AO200
Kopřivnice A - Chodov
34 : 20
22.3. 15:30
AO198
TJ Sokol Centrum Haná - Kopřivnice A
14 : 24
22.3. 12:30
AO195
HK B Most - Kopřivnice A
21 : 34
22.3. 10:30
AO193
Kopřivnice A - Náchod
23 : 20
1.3. 17:00
AO110
Jičín - Kopřivnice A
13 : 22
1.3. 14:00
AO107
Kopřivnice A - Zlín A
23 : 15
1.3. 11:00
AO104
Kopřivnice A - Zubří A
28 : 20
1.3. 08:00
AO101
Strakonice - Kopřivnice A
15 : 29
8.2. 16:00
AO069
Kopřivnice A - STM Olomouc
27 : 23
8.2. 14:00
AO067
Talent A - Kopřivnice A
26 : 24
8.2. 12:00
AO065
Kopřivnice A - Karviná A
18 : 27
8.2. 09:00
AO062
Litovel - Kopřivnice A
15 : 29
17.1. 17:00
AO039
Sokol Nové Veselí A - Kopřivnice A
26 : 24
17.1. 14:00
AO036
Kopřivnice A - Dukla Praha
16 : 16
17.1. 11:00
AO033
TJ Sokol Bělá - Kopřivnice A
17 : 22
17.1. 09:00
AO031
Kopřivnice A - V. Bystřice
26 : 20
MSL starší žáci SKUPINA A
29.5. 17:15
NB037
Kopřivnice A - Ostrava
37 : 22
28.5. 17:20
NB036
Polanka - Kopřivnice A
11 : 39
24.5. 09:45
NB032
Kopřivnice A - F.-Místek A
34 : 28
23.4. 17:30
NB052
Ostrava - Kopřivnice A
15 : 37
Další
Předchozí kola
jaro 2015 - 18. kolo - výsledky
video
online
Krmelín - Orlová "B"
41 : 13
video
online
Paskov - Klimkovice
20 : 24
video
online
Trnávka - Orlová
31 : 20
video
online
Suchdol n/O - Třinec
33 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Krmelín
16
15
0
1
471 : 314
30
2
Trnávka
16
14
0
2
489 : 326
28
3
Suchdol n/O
16
11
0
5
427 : 320
22
4
Orlová
16
9
0
7
420 : 370
18
5
Klimkovice
16
7
1
8
330 : 376
15
6
Paskov
16
6
1
9
452 : 444
13
7
Nový Jičín
16
5
0
11
397 : 394
10
8
Třinec
16
4
0
12
330 : 448
8
9
Orlová "B"
16
0
0
16
248 : 572
0
Tabulka střelců
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
155
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
122
Lukáš Přívara
TJ Meteor Orlová
117
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
38
Jiří Dostalík
TJ Nový Jičín
21
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Havlík
KH Orel Paskov
36
Zdeněk Schäfer
TJ Nový Jičín
32
Lukáš Klvač
TJ Meteor Orlová "B"
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.