Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
MSL muži
Rozpis soutěže
MSL muži
MSL starší žáci SKUPINA A
MSL mladší žáci SKUPINA A
MSL starší žáci SKUPINA B
MSL mladší žáci SKUPINA B
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Štefan Boršický
Mateřský klub
TJ Jiskra Otrokovice
Rok narození
1960
Typ licence
Licence B
Platnost licence
10.8.2016
Koučovaná utkání
2.liga muži JM
15.2. 16:30
AE071
Brno B - Napajedla
47 : 39
2.liga starší dorostenci M
29.11. 12:30
AI058
Vsetín - Slavia Fatra Napajedla
47 : 19
15.11. 15:00
AI045
HK Ivančice - Slavia Fatra Napajedla
42 : 17
12.10. 11:30
AI019
Litovel - Slavia Fatra Napajedla
37 : 15
Český pohár žen
28.10. 15:00
AN025
Otrokovice - Veselí n.M.
23 : 33
14.9. 15:00
AN018
Karviná - Otrokovice
22 : 25
1.liga ženy
16.5. 15:00
AR182
S.Vršovice - Otrokovice
21 : 28
10.5. 17:00
AR169
Otrokovice - Olomouc B
35 : 27
1.5. 13:00
AR168
Otrokovice - Most B
24 : 22
25.4. 15:00
AR156
Kunovice - Otrokovice
31 : 24
11.4. 17:00
AR153
Otrokovice - Poruba B
34 : 27
14.3. 17:00
AR138
Otrokovice - H.Brod
25 : 20
8.3. 14:00
AR130
Slavia B - Otrokovice
23 : 25
1.3. 15:00
AR123
Otrokovice - Č.Budějovice
25 : 19
21.2. 18:00
AR117
J.Hradec - Otrokovice
21 : 29
14.2. 18:00
AR108
Otrokovice - Kobylisy
25 : 26
7.2. 14:00
AR104
HC Plzeň - Otrokovice
26 : 21
1.2. 16:30
AR093
Otrokovice - Zlín B
31 : 28
20.12. 17:00
AR091
Otrokovice - S.Vršovice
30 : 37
14.12. 13:45
AR078
Olomouc B - Otrokovice
33 : 35
7.12. 14:30
AR077
Most B - Otrokovice
27 : 24
29.11. 18:00
AR065
Otrokovice - Kunovice
36 : 31
23.11. 15:00
AR062
Poruba B - Otrokovice
27 : 21
8.11. 15:00
AR047
H.Brod - Otrokovice
23 : 26
2.11. 15:00
AR039
Otrokovice - Slavia B
27 : 23
25.10. 15:00
AR032
Č.Budějovice - Otrokovice
21 : 33
19.10. 16:00
AR026
Otrokovice - J.Hradec
27 : 29
5.10. 13:00
AR017
Kobylisy - Otrokovice
33 : 25
28.9. 13:00
AR013
Otrokovice - HC Plzeň
22 : 24
21.9. 17:00
AR002
Zlín B - Otrokovice
32 : 23
Další
Předchozí kola
jaro 2015 - 18. kolo - výsledky
video
online
Krmelín - Orlová "B"
41 : 13
video
online
Paskov - Klimkovice
20 : 24
video
online
Trnávka - Orlová
31 : 20
video
online
Suchdol n/O - Třinec
33 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Krmelín
16
15
0
1
471 : 314
30
2
Trnávka
16
14
0
2
489 : 326
28
3
Suchdol n/O
16
11
0
5
427 : 320
22
4
Orlová
16
9
0
7
420 : 370
18
5
Klimkovice
16
7
1
8
330 : 376
15
6
Paskov
16
6
1
9
452 : 444
13
7
Nový Jičín
16
5
0
11
397 : 394
10
8
Třinec
16
4
0
12
330 : 448
8
9
Orlová "B"
16
0
0
16
248 : 572
0
Tabulka střelců
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
155
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
122
Lukáš Přívara
TJ Meteor Orlová
117
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
38
Jiří Dostalík
TJ Nový Jičín
21
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Havlík
KH Orel Paskov
36
Zdeněk Schäfer
TJ Nový Jičín
32
Lukáš Klvač
TJ Meteor Orlová "B"
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.