Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
MSL muži
Rozpis soutěže
MSL muži
MSL starší žáci SKUPINA A
MSL mladší žáci SKUPINA A
MSL starší žáci SKUPINA B
MSL mladší žáci SKUPINA B
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Milan Lédl
Mateřský klub
TJ Sokol Chrudim
Rok narození
1941
Typ licence
Licence B
Platnost licence
16.1.2016
Koučovaná utkání
2.liga mladší dorostenci Č
10.5. 17:00
AK127
Chrudim - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
33 : 25
26.4. 14:00
AK121
Lokomotiva Vršovice - Chrudim
31 : 22
18.4. 17:00
AK115
Chrudim - TJ Sparta Kutná Hora
16 : 34
12.4. 15:00
AK109
1.HC Pardubice - Chrudim
34 : 17
29.3. 17:00
AK103
Chrudim - Liberec
19 : 41
22.3. 14:30
AK097
Loko Louny - Chrudim
49 : 21
15.3. 17:00
AK091
Chrudim - HK B Most
9 : 28
7.3. 13:00
AK085
TJ Sokol Bělá p.B. - Chrudim
33 : 18
1.3. 17:00
AK079
Chrudim - Sokol Šťáhlavy
11 : 41
22.2. 14:00
AK073
S.Vršovice - Chrudim
32 : 10
15.2. 17:00
AK067
Chrudim - Náchod
16 : 38
6.12. 13:00
AK061
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - Chrudim
26 : 14
30.11. 17:00
AK055
Chrudim - Lokomotiva Vršovice
28 : 29
22.11. 16:00
AK049
TJ Sparta Kutná Hora - Chrudim
45 : 19
16.11. 17:00
AK043
Chrudim - 1.HC Pardubice
20 : 45
9.11. 17:00
AK037
Liberec - Chrudim
45 : 14
26.10. 17:00
AK031
Chrudim - Loko Louny
12 : 47
19.10. 15:00
AK025
HK B Most - Chrudim
34 : 6
12.10. 17:00
AK019
Chrudim - TJ Sokol Bělá p.B.
13 : 31
4.10. 15:00
AK013
Sokol Šťáhlavy - Chrudim
41 : 13
28.9. 17:00
AK007
Chrudim - S.Vršovice
19 : 44
Liga Vysočiny - mladší žáci
9.11. 13:00
JC059
Chrudim - Sokol V. Meziříčí
3 : 26
9.11. 11:30
JC056
Chrudim - Sokol Nové Veselí A
4 : 17
9.11. 10:00
JC053
Chrudim - D. Cerekev
4 : 14
9.11. 09:00
JC051
Chrudim - H. Brod
5 : 9
1.11. 12:30
JC048
Chrudim - Sokol Nové Veselí B
9 : 16
1.11. 10:00
JC043
Chrudim - H. Brod
4 : 12
18.10. 13:30
JC040
Chrudim - Sokol Nové Veselí A
11 : 16
18.10. 12:30
JC038
D. Cerekev - Chrudim
12 : 5
18.10. 10:00
JC033
Chrudim - Sokol Nové Veselí B
13 : 9
Další
Předchozí kola
jaro 2015 - 18. kolo - výsledky
video
online
Krmelín - Orlová "B"
41 : 13
video
online
Paskov - Klimkovice
20 : 24
video
online
Trnávka - Orlová
31 : 20
video
online
Suchdol n/O - Třinec
33 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Krmelín
16
15
0
1
471 : 314
30
2
Trnávka
16
14
0
2
489 : 326
28
3
Suchdol n/O
16
11
0
5
427 : 320
22
4
Orlová
16
9
0
7
420 : 370
18
5
Klimkovice
16
7
1
8
330 : 376
15
6
Paskov
16
6
1
9
452 : 444
13
7
Nový Jičín
16
5
0
11
397 : 394
10
8
Třinec
16
4
0
12
330 : 448
8
9
Orlová "B"
16
0
0
16
248 : 572
0
Tabulka střelců
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
155
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
122
Lukáš Přívara
TJ Meteor Orlová
117
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
38
Jiří Dostalík
TJ Nový Jičín
21
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Havlík
KH Orel Paskov
36
Zdeněk Schäfer
TJ Nový Jičín
32
Lukáš Klvač
TJ Meteor Orlová "B"
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.