Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
MSL muži
Rozpis soutěže
MSL muži
MSL starší žáci SKUPINA A
MSL mladší žáci SKUPINA A
MSL starší žáci SKUPINA B
MSL mladší žáci SKUPINA B
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Jaroslav Petr
Mateřský klub
HBC Jičín
Rok narození
1952
Typ licence
Licence B
Platnost licence
18.9.2018
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
1.5. 15:50
AO289
Jičín - Chodov
32 : 19
1.5. 14:00
AO287
Litovel - Jičín
14 : 33
1.5. 12:10
AO285
Jičín - Sokol Úvaly A
25 : 20
1.5. 09:25
AO282
V. Bystřice - Jičín
22 : 24
11.4. 15:50
AO239
Jičín - STM Olomouc
24 : 16
11.4. 14:00
AO237
Dukla Praha - Jičín
23 : 11
11.4. 12:10
AO235
Jičín - Náchod
16 : 17
11.4. 09:25
AO232
F.-Místek A - Jičín
25 : 19
21.3. 14:25
AO168
Jičín - Karviná A
12 : 26
21.3. 12:35
AO166
Liberec A - Jičín
22 : 17
21.3. 10:45
AO164
Sokol Nové Veselí A - Jičín
23 : 18
21.3. 08:55
AO162
Jičín - Uherské Hradiště
23 : 10
1.3. 17:00
AO110
Jičín - Kopřivnice A
13 : 22
1.3. 15:00
AO108
Zubří A - Jičín
24 : 16
1.3. 12:00
AO105
Zlín A - Jičín
26 : 20
1.3. 10:00
AO103
Jičín - Strakonice
16 : 23
8.2. 16:00
AO099
Jičín - TJ Sokol Centrum Haná
11 : 21
8.2. 14:10
AO097
Telnice - Jičín
16 : 34
8.2. 12:10
AO095
Jičín - TJ Sokol Bělá
31 : 20
8.2. 09:25
AO092
Kutná Hora - Jičín
21 : 29
18.1. 17:00
AO029
Jičín - Talent A
14 : 23
18.1. 15:00
AO027
Loko Louny - Jičín
9 : 25
18.1. 13:00
AO025
Jičín - Pardubice
29 : 18
18.1. 10:00
AO022
HK B Most - Jičín
16 : 22
Inter REG liga - STŽ
31.5. 14:50
IRA146
Liberec A - Jičín
25 : 33
31.5. 13:10
IRA144
Jičín - Náchod
18 : 7
31.5. 10:40
IRA141
Pardubice - Jičín
10 : 32
31.5. 09:00
IRA139
Jičín - Turnov
33 : 6
24.5. 13:30
IRA136
Turnov - Jičín
13 : 35
24.5. 12:00
IRA134
Jablonec - Jičín
19 : 37
Další
Předchozí kola
jaro 2015 - 18. kolo - výsledky
video
online
Krmelín - Orlová "B"
41 : 13
video
online
Paskov - Klimkovice
20 : 24
video
online
Trnávka - Orlová
31 : 20
video
online
Suchdol n/O - Třinec
33 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Krmelín
16
15
0
1
471 : 314
30
2
Trnávka
16
14
0
2
489 : 326
28
3
Suchdol n/O
16
11
0
5
427 : 320
22
4
Orlová
16
9
0
7
420 : 370
18
5
Klimkovice
16
7
1
8
330 : 376
15
6
Paskov
16
6
1
9
452 : 444
13
7
Nový Jičín
16
5
0
11
397 : 394
10
8
Třinec
16
4
0
12
330 : 448
8
9
Orlová "B"
16
0
0
16
248 : 572
0
Tabulka střelců
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
155
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
122
Lukáš Přívara
TJ Meteor Orlová
117
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
38
Jiří Dostalík
TJ Nový Jičín
21
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Havlík
KH Orel Paskov
36
Zdeněk Schäfer
TJ Nový Jičín
32
Lukáš Klvač
TJ Meteor Orlová "B"
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.