Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
MSL muži
Rozpis soutěže
MSL muži
MSL starší žáci SKUPINA A
MSL mladší žáci SKUPINA A
MSL starší žáci SKUPINA B
MSL mladší žáci SKUPINA B
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Petr Havel
Mateřský klub
Spartak MAS Sez.Ústí
Rok narození
1952
Typ licence
Licence A
Platnost licence
23.8.2016
Koučovaná utkání
2 liga muži JZČ
9.5. 11:00
AC131
Sezimovo Ústí - Třeboň
18 : 28
25.4. 15:30
AC123
Milevsko - Sezimovo Ústí
20 : 19
18.4. 10:00
AC118
Sezimovo Ústí - Košutka
19 : 22
11.4. 17:00
AC112
S.Vršovice - Sezimovo Ústí
40 : 24
4.4. 15:30
AC079
Starý Plzenec - Sezimovo Ústí
32 : 13
29.3. 10:45
AC105
Sezimovo Ústí - Sokol Kobylisy
18 : 30
27.3. 20:00
AC101
Zruč n.S. - Sezimovo Ústí
33 : 21
15.3. 10:45
AC092
Sezimovo Ústí - Č.Budějovice
22 : 22
8.3. 17:00
AC090
Chodov B - Sezimovo Ústí
24 : 25
22.2. 10:45
AC078
Sezimovo Ústí - Bohemians
20 : 23
15.2. 17:00
AC068
VŠ Plzeň - Sezimovo Ústí
22 : 28
6.12. 18:00
AC065
Třeboň - Sezimovo Ústí
28 : 16
30.11. 10:45
AC057
Sezimovo Ústí - Milevsko
27 : 17
22.11. 17:00
AC052
Košutka - Sezimovo Ústí
25 : 19
16.11. 10:45
AC046
Sezimovo Ústí - S.Vršovice
22 : 26
9.11. 16:30
AC039
Sokol Kobylisy - Sezimovo Ústí
22 : 25
26.10. 10:45
AC035
Sezimovo Ústí - Zruč n.S.
23 : 22
18.10. 17:00
AC026
Č.Budějovice - Sezimovo Ústí
17 : 20
12.10. 10:45
AC024
Sezimovo Ústí - Chodov B
27 : 14
5.10. 10:45
AC013
Sezimovo Ústí - Starý Plzenec
19 : 19
28.9. 19:00
AC012
Bohemians - Sezimovo Ústí
20 : 21
21.9. 10:45
AC002
Sezimovo Ústí - VŠ Plzeň
18 : 18
2.liga starší dorostenci Č
9.5. 09:00
AH131
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Třeboň
30 : 29
29.3. 09:00
AH105
Sp.MAS Sezimovo Ústí - ČZ HBC Strakonice 1921
14 : 44
Český pohár mužů
31.8. 17:00
AM003
H.Brod - Sezimovo Ústí
22 : 19
Předchozí kola
jaro 2015 - 18. kolo - výsledky
video
online
Krmelín - Orlová "B"
41 : 13
video
online
Paskov - Klimkovice
20 : 24
video
online
Trnávka - Orlová
31 : 20
video
online
Suchdol n/O - Třinec
33 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Krmelín
16
15
0
1
471 : 314
30
2
Trnávka
16
14
0
2
489 : 326
28
3
Suchdol n/O
16
11
0
5
427 : 320
22
4
Orlová
16
9
0
7
420 : 370
18
5
Klimkovice
16
7
1
8
330 : 376
15
6
Paskov
16
6
1
9
452 : 444
13
7
Nový Jičín
16
5
0
11
397 : 394
10
8
Třinec
16
4
0
12
330 : 448
8
9
Orlová "B"
16
0
0
16
248 : 572
0
Tabulka střelců
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
155
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
122
Lukáš Přívara
TJ Meteor Orlová
117
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
38
Jiří Dostalík
TJ Nový Jičín
21
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Havlík
KH Orel Paskov
36
Zdeněk Schäfer
TJ Nový Jičín
32
Lukáš Klvač
TJ Meteor Orlová "B"
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.