Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
MSL muži
Rozpis soutěže
MSL muži
MSL starší žáci SKUPINA A
MSL mladší žáci SKUPINA A
MSL starší žáci SKUPINA B
MSL mladší žáci SKUPINA B
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Milan Konečný
Mateřský klub
Sokol Sokolnice
Rok narození
1952
Typ licence
Licence C
Platnost licence
2.9.2018
Koučovaná utkání
Moravská liga
31.5. 17:00
OB115
DTJ Polanka B - Sokolnice
40 : 17
24.5. 14:00
OB114
Sokolnice - Sokol Nové Veselí B
24 : 26
17.5. 10:15
OB126
Bystřice p.H. - Sokolnice
36 : 28
2.5. 14:30
OB093
Žeravice - Sokolnice
31 : 27
26.4. 14:00
OB088
Sokolnice - Handball 99
21 : 41
18.4. 10:00
OB082
Bohunice - Sokolnice
37 : 36
12.4. 14:00
OB075
Sokolnice - Hustopeče
31 : 22
29.3. 12:30
OB071
Házená Uničov - Sokolnice
32 : 28
22.3. 16:30
OB128
Sokolnice - TJ Šumperk
32 : 31
23.11. 12:15
OB062
TJ Šumperk - Sokolnice
32 : 25
8.11. 14:00
OB060
Sokolnice - Bystřice p.H.
29 : 47
2.11. 14:00
OB049
Sokolnice - DTJ Polanka B
34 : 37
25.10. 17:00
OB048
Sokol Nové Veselí B - Sokolnice
32 : 23
5.10. 14:00
OB027
Sokolnice - Žeravice
27 : 30
28.9. 17:00
OB022
Handball 99 - Sokolnice
35 : 30
21.9. 14:00
OB016
Sokolnice - Bohunice
30 : 33
14.9. 10:30
OB009
Hustopeče - Sokolnice
26 : 27
7.9. 14:00
OB005
Sokolnice - Házená Uničov
29 : 19
Předchozí kola
jaro 2015 - 18. kolo - výsledky
video
online
Krmelín - Orlová "B"
41 : 13
video
online
Paskov - Klimkovice
20 : 24
video
online
Trnávka - Orlová
31 : 20
video
online
Suchdol n/O - Třinec
33 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Krmelín
16
15
0
1
471 : 314
30
2
Trnávka
16
14
0
2
489 : 326
28
3
Suchdol n/O
16
11
0
5
427 : 320
22
4
Orlová
16
9
0
7
420 : 370
18
5
Klimkovice
16
7
1
8
330 : 376
15
6
Paskov
16
6
1
9
452 : 444
13
7
Nový Jičín
16
5
0
11
397 : 394
10
8
Třinec
16
4
0
12
330 : 448
8
9
Orlová "B"
16
0
0
16
248 : 572
0
Tabulka střelců
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
155
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
122
Lukáš Přívara
TJ Meteor Orlová
117
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
38
Jiří Dostalík
TJ Nový Jičín
21
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Havlík
KH Orel Paskov
36
Zdeněk Schäfer
TJ Nový Jičín
32
Lukáš Klvač
TJ Meteor Orlová "B"
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.