Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
MSL muži
Rozpis soutěže
MSL muži
MSL starší žáci SKUPINA A
MSL mladší žáci SKUPINA A
MSL starší žáci SKUPINA B
MSL mladší žáci SKUPINA B
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Václav Marek
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Rok narození
1969
Typ licence
Licence B
Platnost licence
3.2.2016
Koučovaná utkání
Jč KP mladší žactvo
17.5. 14:00
HB079
Třeboň - Strakonice
12 : 15
17.5. 11:00
HB075
Č.Budějovice - Třeboň
14 : 15
17.5. 09:30
HB073
Milevsko A - Třeboň
7 : 20
26.4. 15:45
HB070
Třeboň - Milevsko A
21 : 2
26.4. 13:30
HB067
Třeboň - Strakonice
16 : 9
26.4. 09:00
HB061
Č.Budějovice - Třeboň
11 : 14
12.4. 12:45
HB056
Třeboň - Milevsko A
21 : 1
12.4. 10:30
HB053
Třeboň - Strakonice
6 : 6
12.4. 09:00
HB051
Třeboň - Č.Budějovice
13 : 1
1.11. 14:00
HB039
Třeboň - Strakonice
12 : 6
1.11. 12:30
HB037
Milevsko B - Třeboň
3 : 21
1.11. 11:00
HB035
Č.Budějovice - Třeboň
5 : 16
1.11. 09:30
HB033
Milevsko A - Třeboň
3 : 17
19.10. 15:45
HB030
Třeboň - Milevsko A
15 : 4
19.10. 13:30
HB027
Třeboň - Strakonice
10 : 6
19.10. 11:15
HB024
Milevsko B - Třeboň
4 : 16
19.10. 09:00
HB021
Č.Budějovice - Třeboň
5 : 17
5.10. 14:15
HB018
Třeboň - Milevsko B
27 : 1
5.10. 12:45
HB016
Třeboň - Milevsko A
19 : 0
5.10. 10:30
HB013
Třeboň - Strakonice
11 : 9
5.10. 09:00
HB011
Třeboň - Č.Budějovice
15 : 9
13.9. 15:00
HB009
Třeboň - Milevsko A
19 : 2
13.9. 13:30
HB007
Milevsko B - Třeboň
3 : 14
13.9. 12:00
HB005
Č.Budějovice - Třeboň
8 : 22
13.9. 10:30
HB003
Strakonice - Třeboň
14 : 5
Jč KP starší žáci
23.5. 08:30
HC024
Třeboň - Č.Budějovice
19 : 37
19.5. 17:00
HC022
Třeboň - Sezimovo Ústí
11 : 21
9.5. 09:00
HC015
Třeboň - Strakonice
17 : 28
19.4. 13:00
HC018
Sezimovo Ústí - Třeboň
17 : 24
4.11. 17:30
HC012
Č.Budějovice - Třeboň
25 : 16
Další
Předchozí kola
jaro 2015 - 18. kolo - výsledky
video
online
Krmelín - Orlová "B"
41 : 13
video
online
Paskov - Klimkovice
20 : 24
video
online
Trnávka - Orlová
31 : 20
video
online
Suchdol n/O - Třinec
33 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Krmelín
16
15
0
1
471 : 314
30
2
Trnávka
16
14
0
2
489 : 326
28
3
Suchdol n/O
16
11
0
5
427 : 320
22
4
Orlová
16
9
0
7
420 : 370
18
5
Klimkovice
16
7
1
8
330 : 376
15
6
Paskov
16
6
1
9
452 : 444
13
7
Nový Jičín
16
5
0
11
397 : 394
10
8
Třinec
16
4
0
12
330 : 448
8
9
Orlová "B"
16
0
0
16
248 : 572
0
Tabulka střelců
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
155
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
122
Lukáš Přívara
TJ Meteor Orlová
117
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
38
Jiří Dostalík
TJ Nový Jičín
21
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Havlík
KH Orel Paskov
36
Zdeněk Schäfer
TJ Nový Jičín
32
Lukáš Klvač
TJ Meteor Orlová "B"
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.