Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
MSL muži
Rozpis soutěže
MSL muži
MSL starší žáci SKUPINA A
MSL mladší žáci SKUPINA A
MSL starší žáci SKUPINA B
MSL mladší žáci SKUPINA B
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Jiří Gregorovič
Mateřský klub
Sokol Telnice
Rok narození
1966
Typ licence
Licence B
Platnost licence
26.1.2017
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
3.5. 16:15
AO270
Talent A - Telnice
23 : 13
3.5. 13:30
AO267
Telnice - Strakonice
19 : 23
3.5. 10:45
AO264
Telnice - Náchod
14 : 22
3.5. 08:00
AO261
Sokol Nové Veselí A - Telnice
31 : 17
12.4. 16:00
AO229
Telnice - Loko Louny
16 : 24
12.4. 14:00
AO227
Uherské Hradiště - Telnice
21 : 16
12.4. 12:00
AO225
Telnice - Kopřivnice A
17 : 34
12.4. 09:00
AO222
Sokol Úvaly A - Telnice
19 : 11
21.3. 15:50
AO189
Pardubice - Telnice
15 : 24
21.3. 13:05
AO186
Telnice - Zlín A
15 : 22
21.3. 10:20
AO183
Dukla Praha - Telnice
25 : 11
21.3. 08:30
AO181
Telnice - Litovel
20 : 13
28.2. 18:00
AO120
Telnice - Karviná A
9 : 27
28.2. 16:00
AO118
HK B Most - Telnice
18 : 17
28.2. 13:00
AO115
V. Bystřice - Telnice
25 : 24
28.2. 11:00
AO113
Telnice - F.-Místek A
14 : 28
8.2. 16:55
AO100
TJ Sokol Bělá - Telnice
17 : 24
8.2. 14:10
AO097
Telnice - Jičín
16 : 34
8.2. 11:15
AO094
Telnice - Kutná Hora
20 : 23
8.2. 08:30
AO091
TJ Sokol Centrum Haná - Telnice
36 : 9
18.1. 16:15
AO010
Telnice - Zubří A
13 : 29
18.1. 14:25
AO008
Chodov - Telnice
22 : 17
18.1. 11:40
AO005
STM Olomouc - Telnice
21 : 15
18.1. 09:50
AO003
Telnice - Liberec A
24 : 29
Jihomoravská liga st. žáků
23.5. 10:30
LF084
Nové Bránice - Telnice
14 : 36
16.5. 17:15
LF072
Telnice - Sokolnice
32 : 20
9.5. 10:30
LF128
KP Brno - Telnice
20 : 33
25.4. 13:30
LF125
Telnice - SK Kuřim
28 : 21
18.4. 16:00
LF117
Juliánov - Telnice
38 : 30
28.3. 10:00
LF106
Ivančice - Telnice
34 : 21
Další
Předchozí kola
jaro 2015 - 18. kolo - výsledky
video
online
Krmelín - Orlová "B"
41 : 13
video
online
Paskov - Klimkovice
20 : 24
video
online
Trnávka - Orlová
31 : 20
video
online
Suchdol n/O - Třinec
33 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Krmelín
16
15
0
1
471 : 314
30
2
Trnávka
16
14
0
2
489 : 326
28
3
Suchdol n/O
16
11
0
5
427 : 320
22
4
Orlová
16
9
0
7
420 : 370
18
5
Klimkovice
16
7
1
8
330 : 376
15
6
Paskov
16
6
1
9
452 : 444
13
7
Nový Jičín
16
5
0
11
397 : 394
10
8
Třinec
16
4
0
12
330 : 448
8
9
Orlová "B"
16
0
0
16
248 : 572
0
Tabulka střelců
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
155
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
122
Lukáš Přívara
TJ Meteor Orlová
117
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
38
Jiří Dostalík
TJ Nový Jičín
21
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Havlík
KH Orel Paskov
36
Zdeněk Schäfer
TJ Nový Jičín
32
Lukáš Klvač
TJ Meteor Orlová "B"
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.