Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
MSL muži
Rozpis soutěže
MSL muži
MSL starší žáci SKUPINA A
MSL mladší žáci SKUPINA A
MSL starší žáci SKUPINA B
MSL mladší žáci SKUPINA B
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
František Urban
Mateřský klub
Iuventa Michalovce
Rok narození
1980
Typ licence
Licence B
Platnost licence
19.2.2019
Koučovaná utkání
W.H.I.L.
23.5. 18:00
AW163
Slávia Partizánske - Iuventa Michalovce
23 : 27
17.5. 10:30
AW162
Iuventa Michalovce - Slávia Partizánske
29 : 22
16.5. 17:30
AW161
Iuventa Michalovce - Slávia Partizánske
31 : 17
9.5. 19:00
AW141
Bemaco Prešov - Iuventa Michalovce
17 : 33
3.5. 10:30
AW140
Iuventa Michalovce - Bemaco Prešov
29 : 24
2.5. 17:30
AW139
Iuventa Michalovce - Bemaco Prešov
35 : 12
11.4. 18:00
AW127
Iuventa Michalovce - HC Zlín
35 : 21
4.4. 18:00
AW121
Iuventa Michalovce - Bemaco Prešov
29 : 18
28.3. 17:30
AW115
Iuventa Michalovce - Duslo Šaľa
30 : 25
13.3. 17:00
AW109
Slavia Praha - Iuventa Michalovce
24 : 27
7.3. 17:30
AW103
Iuventa Michalovce - ŠKP Bratislava
45 : 18
28.2. 18:00
AW097
Baník Most - Iuventa Michalovce
27 : 19
21.2. 17:30
AW091
Iuventa Michalovce - Sokol Poruba
29 : 23
18.2. 17:30
AW079
Iuventa Michalovce - Veselí nad Moravou
38 : 25
Předchozí kola
jaro 2015 - 18. kolo - výsledky
video
online
Krmelín - Orlová "B"
41 : 13
video
online
Paskov - Klimkovice
20 : 24
video
online
Trnávka - Orlová
31 : 20
video
online
Suchdol n/O - Třinec
33 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Krmelín
16
15
0
1
471 : 314
30
2
Trnávka
16
14
0
2
489 : 326
28
3
Suchdol n/O
16
11
0
5
427 : 320
22
4
Orlová
16
9
0
7
420 : 370
18
5
Klimkovice
16
7
1
8
330 : 376
15
6
Paskov
16
6
1
9
452 : 444
13
7
Nový Jičín
16
5
0
11
397 : 394
10
8
Třinec
16
4
0
12
330 : 448
8
9
Orlová "B"
16
0
0
16
248 : 572
0
Tabulka střelců
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
155
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
122
Lukáš Přívara
TJ Meteor Orlová
117
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
38
Jiří Dostalík
TJ Nový Jičín
21
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Havlík
KH Orel Paskov
36
Zdeněk Schäfer
TJ Nový Jičín
32
Lukáš Klvač
TJ Meteor Orlová "B"
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.