Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
MSL muži
Rozpis soutěže
MSL muži
MSL starší žáci SKUPINA A
MSL mladší žáci SKUPINA A
MSL starší žáci SKUPINA B
MSL mladší žáci SKUPINA B
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Martin Keřt
Mateřský klub
1.HC Pardubice
Rok narození
1974
Typ licence
Licence C
Platnost licence
29.1.2017
Koučovaná utkání
2.liga mladší dorostenci Č
23.11. 15:00
AK054
1.HC Pardubice - Lokomotiva Vršovice
50 : 26
Žákovská liga starších žáků
2.5. 14:55
AO278
Pardubice - Liberec A
15 : 32
2.5. 13:05
AO276
F.-Místek A - Pardubice
30 : 20
2.5. 11:15
AO274
Kutná Hora - Pardubice
36 : 14
2.5. 09:25
AO272
Pardubice - Kopřivnice A
17 : 26
11.4. 16:20
AO219
Pardubice - Chodov
12 : 29
11.4. 14:30
AO217
Karviná A - Pardubice
32 : 7
11.4. 12:40
AO215
Pardubice - TJ Sokol Bělá
15 : 20
11.4. 09:55
AO212
Strakonice - Pardubice
24 : 11
21.3. 15:50
AO189
Pardubice - Telnice
15 : 24
21.3. 14:00
AO187
Litovel - Pardubice
18 : 20
21.3. 12:10
AO185
Pardubice - Dukla Praha
15 : 29
21.3. 09:25
AO182
Zlín A - Pardubice
29 : 13
28.2. 16:20
AO149
Sokol Úvaly A - Pardubice
27 : 17
28.2. 13:35
AO146
Pardubice - TJ Sokol Centrum Haná
19 : 25
28.2. 10:50
AO143
STM Olomouc - Pardubice
25 : 19
28.2. 09:00
AO141
Pardubice - Sokol Nové Veselí A
18 : 29
8.2. 16:30
AO059
Pardubice - V. Bystřice
14 : 24
8.2. 14:30
AO057
Uherské Hradiště - Pardubice
23 : 14
8.2. 12:30
AO055
Pardubice - Náchod
21 : 17
8.2. 09:30
AO052
Zubří A - Pardubice
26 : 11
18.1. 18:00
AO030
Pardubice - Loko Louny
12 : 23
18.1. 16:00
AO028
HK B Most - Pardubice
25 : 24
18.1. 13:00
AO025
Jičín - Pardubice
29 : 18
18.1. 11:00
AO023
Pardubice - Talent A
10 : 28
Inter REG liga - STŽ
31.5. 15:40
IRA147
Náchod - Pardubice
15 : 12
31.5. 14:00
IRA145
Turnov - Pardubice
10 : 32
31.5. 12:20
IRA143
Pardubice - Liberec A
15 : 21
31.5. 10:40
IRA141
Pardubice - Jičín
10 : 32
25.4. 12:45
IRA108
Jablonec - Pardubice
15 : 26
Další
Předchozí kola
jaro 2015 - 18. kolo - výsledky
video
online
Krmelín - Orlová "B"
41 : 13
video
online
Paskov - Klimkovice
20 : 24
video
online
Trnávka - Orlová
31 : 20
video
online
Suchdol n/O - Třinec
33 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Krmelín
16
15
0
1
471 : 314
30
2
Trnávka
16
14
0
2
489 : 326
28
3
Suchdol n/O
16
11
0
5
427 : 320
22
4
Orlová
16
9
0
7
420 : 370
18
5
Klimkovice
16
7
1
8
330 : 376
15
6
Paskov
16
6
1
9
452 : 444
13
7
Nový Jičín
16
5
0
11
397 : 394
10
8
Třinec
16
4
0
12
330 : 448
8
9
Orlová "B"
16
0
0
16
248 : 572
0
Tabulka střelců
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
155
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
122
Lukáš Přívara
TJ Meteor Orlová
117
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
38
Jiří Dostalík
TJ Nový Jičín
21
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Havlík
KH Orel Paskov
36
Zdeněk Schäfer
TJ Nový Jičín
32
Lukáš Klvač
TJ Meteor Orlová "B"
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.