Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
MSL muži
Rozpis soutěže
MSL muži
MSL starší žáci SKUPINA A
MSL mladší žáci SKUPINA A
MSL starší žáci SKUPINA B
MSL mladší žáci SKUPINA B
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Pavel Malinek
Mateřský klub
SK Droždín
Rok narození
1977
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
29.3. 10:30
AE103
Sokol Kostelec na Hané - SK Kuřim
33 : 21
7.3. 18:00
AE087
Sokol II.Prostějov - Bohunice B
30 : 31
28.2. 17:00
AE084
Napajedla - Telnice
27 : 27
22.11. 18:00
AE052
Napajedla - Maloměřice
36 : 23
12.10. 10:30
AE019
Sokol Kostelec na Hané - Napajedla
34 : 21
2.liga muži SM
9.5. 17:30
AF129
V. Bystřice - Šumperk
29 : 19
21.3. 17:30
AF102
V. Bystřice - Vsetín
28 : 30
1.3. 10:30
AF084
Šumperk - L.Zubří
24 : 24
30.11. 13:00
AF055
Hranice B - SKP F-M B
28 : 20
9.11. 10:30
AF041
Šumperk - SKP F-M B
26 : 23
20.9. 17:30
AF004
V. Bystřice - Polanka
31 : 26
2.liga starší dorostenci M
9.5. 15:30
AI129
V. Bystřice - Slavia Fatra Napajedla
40 : 30
1.5. 10:00
AI101
Přerov - Rožnov p.R.
25 : 28
21.3. 15:30
AI102
V. Bystřice - Vsetín
39 : 32
14.3. 15:00
AI091
Litovel - Vsetín
35 : 31
7.3. 16:00
AI087
Sokol II.Prostějov - Zlín
30 : 32
28.2. 15:00
AI084
Slavia Fatra Napajedla - Sokol Telnice
31 : 23
23.11. 12:30
AI049
Přerov - Litovel
26 : 31
26.10. 11:30
AI032
Zlín - Slavia Fatra Napajedla
30 : 27
20.9. 15:30
AI004
V. Bystřice - Polanka
21 : 29
1.liga mladší dorostenci
7.12. 14:00
AJ065
Zlín - Karviná
24 : 34
26.10. 13:30
AJ032
Zlín - Dukla
25 : 32
2.liga mladší dorostenci M
9.5. 13:30
AL129
V. Bystřice - Třinec
41 : 21
21.3. 13:30
AL102
V. Bystřice - Sokol Juliánov
49 : 33
14.3. 13:00
AL091
Litovel - Sokol Juliánov
35 : 33
7.3. 14:00
AL087
Sokol II.Prostějov - Ostrava
22 : 29
20.9. 13:30
AL004
V. Bystřice - DTJ Polanka
22 : 19
Český pohár mužů
12.9. 18:30
AM049
Šumperk - V. Bystřice
31 : 30
Žákovská liga starších žaček
18.1. 17:30
AP020
Hodonín A - Zlín A
20 : 26
18.1. 14:30
AP017
Zlín A - Poruba
24 : 10
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2015 - 18. kolo - výsledky
video
online
Krmelín - Orlová "B"
41 : 13
video
online
Paskov - Klimkovice
20 : 24
video
online
Trnávka - Orlová
31 : 20
video
online
Suchdol n/O - Třinec
33 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Krmelín
16
15
0
1
471 : 314
30
2
Trnávka
16
14
0
2
489 : 326
28
3
Suchdol n/O
16
11
0
5
427 : 320
22
4
Orlová
16
9
0
7
420 : 370
18
5
Klimkovice
16
7
1
8
330 : 376
15
6
Paskov
16
6
1
9
452 : 444
13
7
Nový Jičín
16
5
0
11
397 : 394
10
8
Třinec
16
4
0
12
330 : 448
8
9
Orlová "B"
16
0
0
16
248 : 572
0
Tabulka střelců
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
155
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
122
Lukáš Přívara
TJ Meteor Orlová
117
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
38
Jiří Dostalík
TJ Nový Jičín
21
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Havlík
KH Orel Paskov
36
Zdeněk Schäfer
TJ Nový Jičín
32
Lukáš Klvač
TJ Meteor Orlová "B"
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.