Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
MSL muži
MSL starší žáci SKUPINA A
MSL mladší žáci SKUPINA A
MSL starší žáci SKUPINA B
MSL mladší žáci SKUPINA B
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Rozpis soutěže
MSL mladší žačky
Krajské školní ligy
Zbyněk Horalík
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
15.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
7.3. 17:00
AE085
Napajedla - Sokol Kostelec na Hané
32 : 27
18.10. 15:00
AE028
Sokol II.Prostějov - Sokol V. Meziříčí
20 : 20
2.liga muži SM
9.5. 16:00
AF131
Rožnov p.R. - Ostrava
25 : 35
18.4. 16:00
AF118
Rožnov p.R. - Šumperk
29 : 22
11.4. 16:00
AF113
MHK Karviná - Vsetín
34 : 29
29.3. 18:00
AF106
Zubří B - L.Zubří
32 : 37
21.2. 17:30
AF077
Vsetín - SKP F-M B
25 : 38
15.2. 17:00
AF072
L.Zubří - MHK Karviná
29 : 25
6.12. 13:00
AF066
SKP F-M B - Zubří B
35 : 23
29.11. 14:30
AF058
Vsetín - Šumperk
28 : 26
23.11. 10:30
AF052
Šumperk - Rožnov p.R.
32 : 31
8.11. 16:00
AF039
MHK Karviná - Rožnov p.R.
30 : 22
28.9. 17:00
AF012
Zubří B - Rožnov p.R.
35 : 31
21.9. 17:30
AF002
Rožnov p.R. - SKP F-M B
30 : 24
1.liga starší dorostenci
5.5. 18:00
AG131
Karviná - Ostrava
39 : 24
8.4. 18:45
AG112
Kopřivnice - Karviná
21 : 30
29.3. 16:00
AG106
Zubří - Kopřivnice
41 : 21
6.12. 15:00
AG066
Frýdek-Místek - Zubří
34 : 30
5.12. 18:00
AG062
Kopřivnice - Handball KP Brno
32 : 26
11.10. 16:00
AG024
Karviná - HK Lovosice
23 : 25
28.9. 15:00
AG012
Zubří - Karviná
28 : 25
2.liga starší dorostenci M
9.5. 14:00
AI131
Rožnov p.R. - Zlín
27 : 23
18.4. 14:00
AI118
Rožnov p.R. - Slavia Fatra Napajedla
31 : 19
7.3. 15:00
AI085
Slavia Fatra Napajedla - Litovel
21 : 22
21.2. 15:30
AI077
Vsetín - Olomouc
30 : 21
29.11. 12:30
AI058
Vsetín - Slavia Fatra Napajedla
47 : 19
18.10. 13:00
AI028
Sokol II.Prostějov - Olomouc
36 : 26
20.9. 14:00
AI002
Rožnov p.R. - Olomouc
30 : 20
1.liga mladší dorostenci
5.5. 16:00
AJ131
Karviná - Zlín
25 : 29
8.4. 17:00
AJ112
Kopřivnice - Karviná
28 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro2015 - 28. kolo - výsledky
video
online
Bohumín - TJ TŽ Třinec
11 : 23
video
online
Poruba - Karviná
24 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Hrabůvka
20
16
0
4
545 : 393
32
2
Poruba
20
14
1
5
454 : 355
29
3
Karviná
20
11
2
7
437 : 388
24
4
TJ TŽ Třinec
20
10
1
9
363 : 378
21
5
Nový Jičín
20
6
2
12
336 : 386
14
6
Bohumín
20
0
0
20
205 : 440
0
Tabulka střelců
Charlota Cholevová
Sokol Hrabůvka
185
Tereza Kokyová
TJ Sokol Karviná
128
Jolana Drdová
TJ Nový Jičín
100
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tereza Kokyová
TJ Sokol Karviná
8
Charlota Cholevová
Sokol Hrabůvka
5
Bára Vašíčková
Sokol Hrabůvka
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kristýna Tučková
TJ Sokol Karviná
14
Tereza Kokyová
TJ Sokol Karviná
14
Radim Martynek
TJ TŽ Třinec
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.