Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
MSL muži
MSL starší žáci SKUPINA A
Rozpis soutěže
MSL starší žáci SKUPINA A
MSL mladší žáci SKUPINA A
MSL starší žáci SKUPINA B
MSL mladší žáci SKUPINA B
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Marcel Kosa
Mateřský klub
Sokol Klimkovice
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
15.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
18.10. 15:00
AE028
Sokol II.Prostějov - Sokol V. Meziříčí
20 : 20
2.liga muži SM
9.5. 16:00
AF131
Rožnov p.R. - Ostrava
25 : 35
18.4. 16:00
AF118
Rožnov p.R. - Šumperk
29 : 22
11.4. 16:00
AF113
MHK Karviná - Vsetín
34 : 29
21.2. 17:30
AF077
Vsetín - SKP F-M B
25 : 38
15.2. 17:00
AF072
L.Zubří - MHK Karviná
29 : 25
6.12. 13:00
AF066
SKP F-M B - Zubří B
35 : 23
29.11. 14:30
AF058
Vsetín - Šumperk
28 : 26
8.11. 16:00
AF039
MHK Karviná - Rožnov p.R.
30 : 22
28.9. 17:00
AF012
Zubří B - Rožnov p.R.
35 : 31
1.liga starší dorostenci
5.5. 18:00
AG131
Karviná - Ostrava
39 : 24
22.2. 13:00
AG073
Kopřivnice - Jičín
20 : 33
6.12. 15:00
AG066
Frýdek-Místek - Zubří
34 : 30
11.10. 16:00
AG024
Karviná - HK Lovosice
23 : 25
28.9. 15:00
AG012
Zubří - Karviná
28 : 25
2.liga starší dorostenci M
9.5. 14:00
AI131
Rožnov p.R. - Zlín
27 : 23
18.4. 14:00
AI118
Rožnov p.R. - Slavia Fatra Napajedla
31 : 19
21.2. 15:30
AI077
Vsetín - Olomouc
30 : 21
29.11. 12:30
AI058
Vsetín - Slavia Fatra Napajedla
47 : 19
18.10. 13:00
AI028
Sokol II.Prostějov - Olomouc
36 : 26
20.9. 14:00
AI002
Rožnov p.R. - Olomouc
30 : 20
1.liga mladší dorostenci
5.5. 16:00
AJ131
Karviná - Zlín
25 : 29
6.12. 17:00
AJ066
Frýdek-Místek - Zubří
26 : 42
11.10. 14:00
AJ024
Karviná - HK Lovosice
26 : 19
28.9. 13:00
AJ012
Zubří - Karviná
27 : 23
2.liga mladší dorostenci M
9.5. 12:00
AL131
Rožnov p.R. - Ostrava
25 : 37
18.4. 12:00
AL118
Rožnov p.R. - Třinec
37 : 27
18.10. 17:00
AL028
Sokol II.Prostějov - Sokol V. Meziříčí
30 : 34
20.9. 12:00
AL002
Rožnov p.R. - Sokol V. Meziříčí
28 : 23
Žákovská liga starších žáků
17.1. 18:00
AO040
TJ Sokol Bělá - V. Bystřice
19 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro2015 - 20. kolo - výsledky
video
online
Ostrava - Karviná A
7 : 45
video
online
Polanka - F.-Místek A
19 : 35
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kopřivnice A
16
12
1
3
543 : 340
25
2
Karviná A
16
12
1
3
551 : 334
25
3
F.-Místek A
16
11
0
5
488 : 359
22
4
Polanka
16
2
0
14
297 : 538
4
5
Ostrava
16
2
0
14
261 : 569
4
Tabulka střelců
Adam Očkovič
KH Kopřivnice A
143
Alexandr Zamarski
HCB Karviná A
128
Radek Pavelčák
KH Kopřivnice A
104
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Očkovič
KH Kopřivnice A
21
Alexandr Zamarski
HCB Karviná A
15
Adam Gelnar
DTJ Polanka
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Bandy
Sokol Ostrava
20
Pavel Matonoha
KH Kopřivnice A
18
Lukáš Kubín
KH Kopřivnice A
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.