Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
MSL muži
Rozpis soutěže
MSL muži
MSL starší žáci SKUPINA A
MSL mladší žáci SKUPINA A
MSL starší žáci SKUPINA B
MSL mladší žáci SKUPINA B
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Jaroslav Lorenc
Mateřský klub
Baník Most
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
6.1.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
3.5. 17:00
AC104
Chodov B - Zruč n.S.
29 : 23
19.4. 17:00
AC117
Chodov B - S.Vršovice
24 : 36
29.3. 18:00
AC106
Bohemians - S.Vršovice
22 : 38
28.2. 17:00
AC084
Košutka - S.Vršovice
23 : 37
7.12. 17:00
AC066
VŠ Plzeň - Bohemians
28 : 19
22.11. 17:00
AC052
Košutka - Sezimovo Ústí
25 : 19
16.11. 17:00
AC044
VŠ Plzeň - Milevsko
43 : 16
16.11. 15:00
AC043
Starý Plzenec - Třeboň
25 : 24
12.10. 18:00
AC023
Bohemians - Č.Budějovice
23 : 21
4.10. 18:00
AC018
S.Vršovice - Košutka
34 : 26
2.liga muži SVČ
25.4. 17:00
AD123
Loko Louny - Ústí n.L.
38 : 29
18.4. 17:00
AD118
Ústí n.L. - TJ Sokol Bělá
29 : 20
11.4. 17:00
AD110
Loko Louny - Ml. Boleslav
39 : 28
14.3. 17:00
AD096
Loko Louny - TJ Sokol Bělá
39 : 24
8.3. 10:00
AD090
HK Lovosice B - Ústí n.L.
35 : 20
6.12. 18:00
AD066
Ml. Boleslav - Praha 4
28 : 26
30.11. 16:00
AD060
Libčice n. Vlt. - Kolín
29 : 22
15.11. 17:00
AD046
Ústí n.L. - Slavia
32 : 25
9.11. 15:00
AD037
Liberec - Jablonec
29 : 24
7.11. 18:30
AD040
Slavia - Praha 4
25 : 31
2.11. 16:00
AD005
Libčice n. Vlt. - TJ Sokol Bělá
31 : 23
5.10. 12:00
AD013
Ústí n.L. - Jablonec
25 : 20
1.liga starší dorostenci
8.3. 14:00
AG090
HK Lovosice - Karviná
25 : 23
18.10. 14:00
AG030
Dukla - Talent Plzeň
31 : 35
11.10. 13:30
AG019
Jičín - Dukla
24 : 29
2.liga starší dorostenci Č
3.5. 13:00
AH104
Chodov - 1.HK Dvůr Králové
32 : 30
28.2. 15:00
AH084
TJ Košutka - TJ Sokol Úvaly
33 : 27
22.11. 15:00
AH052
TJ Košutka - Sp.MAS Sezimovo Ústí
42 : 19
1.liga mladší dorostenci
8.3. 12:00
AJ090
HK Lovosice - Karviná
26 : 32
18.10. 12:00
AJ030
Dukla - Talent Plzeň
30 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2015 - 18. kolo - výsledky
video
online
Krmelín - Orlová "B"
41 : 13
video
online
Paskov - Klimkovice
20 : 24
video
online
Trnávka - Orlová
31 : 20
video
online
Suchdol n/O - Třinec
33 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Krmelín
16
15
0
1
471 : 314
30
2
Trnávka
16
14
0
2
489 : 326
28
3
Suchdol n/O
16
11
0
5
427 : 320
22
4
Orlová
16
9
0
7
420 : 370
18
5
Klimkovice
16
7
1
8
330 : 376
15
6
Paskov
16
6
1
9
452 : 444
13
7
Nový Jičín
16
5
0
11
397 : 394
10
8
Třinec
16
4
0
12
330 : 448
8
9
Orlová "B"
16
0
0
16
248 : 572
0
Tabulka střelců
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
155
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
122
Lukáš Přívara
TJ Meteor Orlová
117
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
38
Jiří Dostalík
TJ Nový Jičín
21
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Havlík
KH Orel Paskov
36
Zdeněk Schäfer
TJ Nový Jičín
32
Lukáš Klvač
TJ Meteor Orlová "B"
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.