Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
MSL muži
MSL starší žáci SKUPINA A
MSL mladší žáci SKUPINA A
MSL starší žáci SKUPINA B
MSL mladší žáci SKUPINA B
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Rozpis soutěže
MSL mladší žačky
Krajské školní ligy
Jaroslav Lorenc
Mateřský klub
Baník Most
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
6.1.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
3.5. 17:00
AC104
Chodov B - Zruč n.S.
29 : 23
19.4. 17:00
AC117
Chodov B - S.Vršovice
24 : 36
29.3. 18:00
AC106
Bohemians - S.Vršovice
22 : 38
28.2. 17:00
AC084
Košutka - S.Vršovice
23 : 37
7.12. 17:00
AC066
VŠ Plzeň - Bohemians
28 : 19
22.11. 17:00
AC052
Košutka - Sezimovo Ústí
25 : 19
16.11. 17:00
AC044
VŠ Plzeň - Milevsko
43 : 16
16.11. 15:00
AC043
Starý Plzenec - Třeboň
25 : 24
12.10. 18:00
AC023
Bohemians - Č.Budějovice
23 : 21
4.10. 18:00
AC018
S.Vršovice - Košutka
34 : 26
2.liga muži SVČ
25.4. 17:00
AD123
Loko Louny - Ústí n.L.
38 : 29
18.4. 17:00
AD118
Ústí n.L. - TJ Sokol Bělá
29 : 20
11.4. 17:00
AD110
Loko Louny - Ml. Boleslav
39 : 28
14.3. 17:00
AD096
Loko Louny - TJ Sokol Bělá
39 : 24
8.3. 10:00
AD090
HK Lovosice B - Ústí n.L.
35 : 20
6.12. 18:00
AD066
Ml. Boleslav - Praha 4
28 : 26
30.11. 16:00
AD060
Libčice n. Vlt. - Kolín
29 : 22
15.11. 17:00
AD046
Ústí n.L. - Slavia
32 : 25
9.11. 15:00
AD037
Liberec - Jablonec
29 : 24
7.11. 18:30
AD040
Slavia - Praha 4
25 : 31
2.11. 16:00
AD005
Libčice n. Vlt. - TJ Sokol Bělá
31 : 23
5.10. 12:00
AD013
Ústí n.L. - Jablonec
25 : 20
1.liga starší dorostenci
8.3. 14:00
AG090
HK Lovosice - Karviná
25 : 23
18.10. 14:00
AG030
Dukla - Talent Plzeň
31 : 35
11.10. 13:30
AG019
Jičín - Dukla
24 : 29
2.liga starší dorostenci Č
3.5. 13:00
AH104
Chodov - 1.HK Dvůr Králové
32 : 30
28.2. 15:00
AH084
TJ Košutka - TJ Sokol Úvaly
33 : 27
22.11. 15:00
AH052
TJ Košutka - Sp.MAS Sezimovo Ústí
42 : 19
1.liga mladší dorostenci
8.3. 12:00
AJ090
HK Lovosice - Karviná
26 : 32
18.10. 12:00
AJ030
Dukla - Talent Plzeň
30 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro2015 - 28. kolo - výsledky
video
online
Bohumín - TJ TŽ Třinec
11 : 23
video
online
Poruba - Karviná
24 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Hrabůvka
20
16
0
4
545 : 393
32
2
Poruba
20
14
1
5
454 : 355
29
3
Karviná
20
11
2
7
437 : 388
24
4
TJ TŽ Třinec
20
10
1
9
363 : 378
21
5
Nový Jičín
20
6
2
12
336 : 386
14
6
Bohumín
20
0
0
20
205 : 440
0
Tabulka střelců
Charlota Cholevová
Sokol Hrabůvka
185
Tereza Kokyová
TJ Sokol Karviná
128
Jolana Drdová
TJ Nový Jičín
100
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tereza Kokyová
TJ Sokol Karviná
8
Charlota Cholevová
Sokol Hrabůvka
5
Bára Vašíčková
Sokol Hrabůvka
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kristýna Tučková
TJ Sokol Karviná
14
Tereza Kokyová
TJ Sokol Karviná
14
Radim Martynek
TJ TŽ Třinec
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.