Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
MSL muži
Rozpis soutěže
MSL muži
MSL starší žáci SKUPINA A
MSL mladší žáci SKUPINA A
MSL starší žáci SKUPINA B
MSL mladší žáci SKUPINA B
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Dušan Adámek
Mateřský klub
Sokol Klimkovice
Rok narození
1950
Typ licence
Licence A
Platnost licence
2.12.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
MSL muži
30.5. 10:00
NA083
Třinec - Paskov
31 : 29
3.5. 14:30
NA065
Suchdol n/O - Paskov
30 : 24
26.4. 10:00
NA056
Trnávka - Paskov
38 : 23
MSL starší žáci SKUPINA A
6.6. 12:00
NB038
Karviná A - Polanka
47 : 17
16.5. 10:20
NB045
F.-Místek A - Polanka
35 : 19
26.4. 17:30
NB053
Polanka - Karviná A
7 : 37
18.4. 12:00
NB050
Karviná A - F.-Místek A
35 : 25
MSL mladší žáci SKUPINA A
6.6. 10:30
NC038
Karviná A - Polanka A
44 : 22
16.5. 09:00
NC045
F.-Místek A - Polanka A
43 : 13
8.5. 09:00
NC041
Polanka A - Karviná B
18 : 33
26.4. 16:00
NC053
Polanka A - Karviná A
15 : 46
18.4. 10:30
NC050
Karviná A - F.-Místek A
13 : 29
MSL starší žáci SKUPINA B
6.6. 15:00
ND038
Karviná B - Nový Jičín
33 : 7
16.5. 13:10
ND045
F.-Místek B - Nový Jičín
38 : 18
18.4. 15:00
ND050
Karviná B - F.-Místek B
24 : 27
MSL mladší žáci SKUPINA B
16.5. 11:50
NE045
F.-Místek B - Nový Jičín
23 : 20
Moravskoslezská liga starší žačky
20.5. 17:00
NJ106
Hlučín - Nový Jičín
30 : 6
13.5. 17:00
NJ062
Hlučín - HC Ostrava
24 : 13
1.5. 14:30
NJ061
Ostrava-Zábřeh - Karviná
22 : 23
25.3. 17:00
NJ083
Hlučín - Bohumín
43 : 8
22.3. 11:30
NJ078
Nový Jičín - Hlučín
8 : 35
Moravskoslezská liga mladší žačky
1.5. 13:30
NK061
Sokol Hrabůvka - Karviná
32 : 27
22.3. 10:00
NK078
Nový Jičín - TJ TŽ Třinec
12 : 15
Moravská liga
7.6. 17:00
OB121
DTJ Polanka B - Handball 99
27 : 20
8.5. 10:30
OB127
DTJ Polanka B - Bystřice p.H.
20 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2015 - 18. kolo - výsledky
video
online
Krmelín - Orlová "B"
41 : 13
video
online
Paskov - Klimkovice
20 : 24
video
online
Trnávka - Orlová
31 : 20
video
online
Suchdol n/O - Třinec
33 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Krmelín
16
15
0
1
471 : 314
30
2
Trnávka
16
14
0
2
489 : 326
28
3
Suchdol n/O
16
11
0
5
427 : 320
22
4
Orlová
16
9
0
7
420 : 370
18
5
Klimkovice
16
7
1
8
330 : 376
15
6
Paskov
16
6
1
9
452 : 444
13
7
Nový Jičín
16
5
0
11
397 : 394
10
8
Třinec
16
4
0
12
330 : 448
8
9
Orlová "B"
16
0
0
16
248 : 572
0
Tabulka střelců
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
155
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
122
Lukáš Přívara
TJ Meteor Orlová
117
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
38
Jiří Dostalík
TJ Nový Jičín
21
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Havlík
KH Orel Paskov
36
Zdeněk Schäfer
TJ Nový Jičín
32
Lukáš Klvač
TJ Meteor Orlová "B"
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.