Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
MSL muži
MSL starší žáci SKUPINA A
MSL mladší žáci SKUPINA A
Rozpis soutěže
MSL mladší žáci SKUPINA A
MSL starší žáci SKUPINA B
MSL mladší žáci SKUPINA B
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Dušan Adámek
Mateřský klub
Sokol Klimkovice
Rok narození
1950
Typ licence
Licence A
Platnost licence
2.12.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
MSL muži
30.5. 10:00
NA083
Třinec - Paskov
31 : 29
3.5. 14:30
NA065
Suchdol n/O - Paskov
30 : 24
26.4. 10:00
NA056
Trnávka - Paskov
38 : 23
MSL starší žáci SKUPINA A
6.6. 12:00
NB038
Karviná A - Polanka
47 : 17
16.5. 10:20
NB045
F.-Místek A - Polanka
35 : 19
26.4. 17:30
NB053
Polanka - Karviná A
7 : 37
18.4. 12:00
NB050
Karviná A - F.-Místek A
35 : 25
MSL mladší žáci SKUPINA A
6.6. 10:30
NC038
Karviná A - Polanka A
44 : 22
16.5. 09:00
NC045
F.-Místek A - Polanka A
43 : 13
8.5. 09:00
NC041
Polanka A - Karviná B
18 : 33
26.4. 16:00
NC053
Polanka A - Karviná A
15 : 46
18.4. 10:30
NC050
Karviná A - F.-Místek A
13 : 29
MSL starší žáci SKUPINA B
6.6. 15:00
ND038
Karviná B - Nový Jičín
33 : 7
16.5. 13:10
ND045
F.-Místek B - Nový Jičín
38 : 18
18.4. 15:00
ND050
Karviná B - F.-Místek B
24 : 27
MSL mladší žáci SKUPINA B
16.5. 11:50
NE045
F.-Místek B - Nový Jičín
23 : 20
Moravskoslezská liga starší žačky
20.5. 17:00
NJ106
Hlučín - Nový Jičín
30 : 6
13.5. 17:00
NJ062
Hlučín - HC Ostrava
24 : 13
1.5. 14:30
NJ061
Ostrava-Zábřeh - Karviná
22 : 23
25.3. 17:00
NJ083
Hlučín - Bohumín
43 : 8
22.3. 11:30
NJ078
Nový Jičín - Hlučín
8 : 35
Moravskoslezská liga mladší žačky
1.5. 13:30
NK061
Sokol Hrabůvka - Karviná
32 : 27
22.3. 10:00
NK078
Nový Jičín - TJ TŽ Třinec
12 : 15
Moravská liga
7.6. 17:00
OB121
DTJ Polanka B - Handball 99
27 : 20
8.5. 10:30
OB127
DTJ Polanka B - Bystřice p.H.
20 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro2015 - 20. kolo - výsledky
video
online
Kopřivnice - Karviná B
28 : 26
video
online
Ostrava - Karviná A
35 : 33
video
online
Polanka A - F.-Místek A
13 : 54
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
F.-Místek A
20
19
0
1
749 : 367
38
2
Karviná A
20
16
0
4
645 : 522
32
3
Kopřivnice
20
12
0
8
517 : 488
24
4
Karviná B
20
8
0
12
500 : 550
16
5
Ostrava
20
5
0
15
457 : 594
10
6
Polanka A
20
0
0
20
354 : 701
0
Tabulka střelců
Mathias Choleva
Sokol Ostrava
176
Martin Ciborán
HCB Karviná A
171
Ladislav Hývnar
KH Kopřivnice
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ladislav Hývnar
KH Kopřivnice
21
Martin Ciborán
HCB Karviná A
13
Jan Pařízek
Sokol Ostrava
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marek Sekáč
HCB Karviná B
24
Jiří Pospíšil
HCB Karviná B
12
Mathias Choleva
Sokol Ostrava
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.