Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
MSL muži
Rozpis soutěže
MSL muži
MSL starší žáci SKUPINA A
MSL mladší žáci SKUPINA A
MSL starší žáci SKUPINA B
MSL mladší žáci SKUPINA B
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Tomáš Lízl
Mateřský klub
HK Lovosice
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
29.11. 17:00
AB060
Dvůr Králové - Strakonice
20 : 26
20.9. 17:00
AB005
Dvůr Králové - Bystřice p.H.
24 : 27
2 liga muži JZČ
25.4. 17:00
AC124
Košutka - Chodov B
32 : 23
2.liga muži SVČ
22.2. 14:00
AD073
Slavia - Jablonec
25 : 16
6.12. 18:00
AD066
Ml. Boleslav - Praha 4
28 : 26
2.liga starší dorostenci Č
25.4. 15:00
AH124
TJ Košutka - Chodov
23 : 24
20.9. 15:00
AH005
1.HK Dvůr Králové - TJ Košutka
20 : 19
Žákovská liga starších žáků
12.4. 17:00
AO230
Kopřivnice A - Uherské Hradiště
40 : 15
12.4. 16:00
AO229
Telnice - Loko Louny
16 : 24
12.4. 15:00
AO228
Sokol Úvaly A - Kopřivnice A
15 : 31
12.4. 12:00
AO225
Telnice - Kopřivnice A
17 : 34
12.4. 11:00
AO224
Uherské Hradiště - Sokol Úvaly A
18 : 24
1.liga ženy
22.2. 12:00
AR115
Slavia B - Kunovice
39 : 20
8.2. 16:30
AR103
Kobylisy - Most B
29 : 20
14.12. 18:00
AR079
S.Vršovice - Most B
20 : 33
5.10. 13:00
AR017
Kobylisy - Otrokovice
33 : 25
1.liga starší dorostenky
21.2. 14:30
AU013
Slavia - Zlín
26 : 33
Liga starší dorostenky Č sk.B
5.10. 15:00
AUB008
Kobylisy - Písek
33 : 30
2.liga starší dorostenky Č
8.2. 14:30
AUE008
Kobylisy - Astra Praha
28 : 20
1.liga mladší dorostenky
21.2. 12:30
AV013
Slavia - Zlín
17 : 26
8.2. 12:30
AV008
Kobylisy - Poruba
29 : 31
Liga mladší dorostenky Č sk.B
5.10. 17:00
AVB008
Kobylisy - Písek
35 : 33
W.H.I.L.
22.11. 15:00
AW099
Sokol Písek - Bemaco Prešov
26 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2015 - 18. kolo - výsledky
video
online
Krmelín - Orlová "B"
41 : 13
video
online
Paskov - Klimkovice
20 : 24
video
online
Trnávka - Orlová
31 : 20
video
online
Suchdol n/O - Třinec
33 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Krmelín
16
15
0
1
471 : 314
30
2
Trnávka
16
14
0
2
489 : 326
28
3
Suchdol n/O
16
11
0
5
427 : 320
22
4
Orlová
16
9
0
7
420 : 370
18
5
Klimkovice
16
7
1
8
330 : 376
15
6
Paskov
16
6
1
9
452 : 444
13
7
Nový Jičín
16
5
0
11
397 : 394
10
8
Třinec
16
4
0
12
330 : 448
8
9
Orlová "B"
16
0
0
16
248 : 572
0
Tabulka střelců
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
155
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
122
Lukáš Přívara
TJ Meteor Orlová
117
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
38
Jiří Dostalík
TJ Nový Jičín
21
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Havlík
KH Orel Paskov
36
Zdeněk Schäfer
TJ Nový Jičín
32
Lukáš Klvač
TJ Meteor Orlová "B"
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.