Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
MSL muži
Rozpis soutěže
MSL muži
MSL starší žáci SKUPINA A
MSL mladší žáci SKUPINA A
MSL starší žáci SKUPINA B
MSL mladší žáci SKUPINA B
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Jaromír Krejčí
Mateřský klub
TJ Nový Jičín
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SM
26.4. 17:00
AF122
Ostrava - Zubří B
21 : 25
19.4. 17:00
AF119
Zubří B - Polanka
40 : 35
12.4. 15:30
AF114
Hlučín - V. Bystřice
26 : 35
28.3. 16:00
AF105
Rožnov p.R. - MHK Karviná
32 : 18
7.3. 18:30
AF090
Vsetín - Rožnov p.R.
30 : 25
1.3. 17:00
AF080
Zubří B - Vsetín
33 : 26
22.2. 17:30
AF075
Hlučín - Polanka
23 : 36
23.11. 17:00
AF051
L.Zubří - Vsetín
33 : 37
16.11. 17:00
AF045
Zubří B - Šumperk
33 : 25
15.11. 17:00
AF044
SKP F-M B - Polanka
35 : 32
26.10. 10:30
AF031
Hranice B - Polanka
21 : 24
25.10. 14:00
AF032
Ostrava - Šumperk
31 : 21
11.10. 16:00
AF024
Rožnov p.R. - Vsetín
25 : 29
4.10. 16:00
AF017
MHK Karviná - Polanka
22 : 27
21.9. 18:00
AF006
MHK Karviná - L.Zubří
29 : 21
20.9. 18:00
AF003
Vsetín - Ostrava
21 : 30
1.liga starší dorostenci
26.4. 15:00
AG122
Ostrava - Zubří
27 : 46
19.4. 15:00
AG119
Zubří - Talent Plzeň
39 : 29
1.3. 15:00
AG080
Zubří - HK Lovosice
29 : 27
16.11. 15:00
AG045
Zubří - Dukla
28 : 20
15.11. 15:00
AG044
Frýdek-Místek - Talent Plzeň
20 : 31
25.10. 12:00
AG032
Ostrava - Dukla
22 : 26
19.10. 15:00
AG029
Kopřivnice - Ostrava
25 : 28
2.liga starší dorostenci M
28.3. 14:00
AI105
Rožnov p.R. - Sokol II.Prostějov
32 : 24
7.3. 16:30
AI090
Vsetín - Rožnov p.R.
29 : 37
28.2. 15:00
AI079
Litovel - Rožnov p.R.
35 : 22
11.10. 14:00
AI024
Rožnov p.R. - Vsetín
28 : 23
20.9. 16:00
AI003
Vsetín - Zlín
22 : 40
1.liga mladší dorostenci
19.4. 13:00
AJ119
Zubří - Talent Plzeň
36 : 25
1.3. 13:00
AJ080
Zubří - HK Lovosice
45 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2015 - 18. kolo - výsledky
video
online
Krmelín - Orlová "B"
41 : 13
video
online
Paskov - Klimkovice
20 : 24
video
online
Trnávka - Orlová
31 : 20
video
online
Suchdol n/O - Třinec
33 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Krmelín
16
15
0
1
471 : 314
30
2
Trnávka
16
14
0
2
489 : 326
28
3
Suchdol n/O
16
11
0
5
427 : 320
22
4
Orlová
16
9
0
7
420 : 370
18
5
Klimkovice
16
7
1
8
330 : 376
15
6
Paskov
16
6
1
9
452 : 444
13
7
Nový Jičín
16
5
0
11
397 : 394
10
8
Třinec
16
4
0
12
330 : 448
8
9
Orlová "B"
16
0
0
16
248 : 572
0
Tabulka střelců
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
155
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
122
Lukáš Přívara
TJ Meteor Orlová
117
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
38
Jiří Dostalík
TJ Nový Jičín
21
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Havlík
KH Orel Paskov
36
Zdeněk Schäfer
TJ Nový Jičín
32
Lukáš Klvač
TJ Meteor Orlová "B"
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.