Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
MSL muži
Rozpis soutěže
MSL muži
MSL starší žáci SKUPINA A
MSL mladší žáci SKUPINA A
MSL starší žáci SKUPINA B
MSL mladší žáci SKUPINA B
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Marta Sovová
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1986
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
9.5. 17:00
AC129
Č.Budějovice - Košutka
19 : 31
11.4. 18:00
AC109
Třeboň - Starý Plzenec
25 : 20
22.3. 17:00
AC100
Sokol Kobylisy - Bohemians
23 : 23
15.3. 18:00
AC093
Bohemians - Zruč n.S.
30 : 26
22.11. 18:00
AC054
Třeboň - VŠ Plzeň
31 : 26
2.liga starší dorostenci Č
9.5. 15:00
AH129
Loko Č.Budějovice - TJ Košutka
39 : 26
11.4. 16:00
AH109
Třeboň - ELP Jablonec
30 : 29
Žákovská liga starších žáků
12.4. 14:00
AO227
Uherské Hradiště - Telnice
21 : 16
12.4. 13:00
AO226
Loko Louny - Sokol Úvaly A
26 : 15
12.4. 10:00
AO223
Kopřivnice A - Loko Louny
19 : 22
12.4. 09:00
AO222
Sokol Úvaly A - Telnice
19 : 11
12.4. 08:00
AO221
Loko Louny - Uherské Hradiště
27 : 12
Žákovská liga starších žaček
1.3. 16:45
AP150
DHC Plzeň A - Slavia
22 : 16
1.3. 14:55
AP148
Hodonín A - DHC Plzeň A
13 : 29
1.3. 14:00
AP147
Slavia - Karviná
22 : 13
1.3. 13:05
AP146
Žeravice - Hodonín A
19 : 20
1.3. 11:15
AP144
Slavia - Hodonín A
20 : 22
1.3. 10:20
AP143
DHC Plzeň A - Žeravice
27 : 18
8.2. 15:00
AP078
Veselí n.M. - Ivančice
17 : 27
8.2. 14:00
AP077
S.Vršovice - Žeravice
22 : 18
8.2. 11:00
AP074
S.Vršovice - Veselí n.M.
12 : 23
8.2. 10:00
AP073
Ivančice - ZŠ Holečkova
32 : 11
8.2. 08:00
AP071
ZŠ Holečkova - S.Vršovice
9 : 31
1.liga ženy
10.5. 15:00
AR175
Slavia B - Č.Budějovice
42 : 31
26.4. 18:00
AR155
Most B - Olomouc B
25 : 22
18.3. 19:45
AR137
S.Vršovice - Slavia B
24 : 30
8.3. 13:00
AR133
Kobylisy - HC Plzeň
23 : 28
21.2. 18:00
AR117
J.Hradec - Otrokovice
21 : 29
21.2. 13:00
AR114
H.Brod - Poruba B
31 : 17
30.11. 16:00
AR066
S.Vršovice - Poruba B
28 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2015 - 18. kolo - výsledky
video
online
Krmelín - Orlová "B"
41 : 13
video
online
Paskov - Klimkovice
20 : 24
video
online
Trnávka - Orlová
31 : 20
video
online
Suchdol n/O - Třinec
33 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Krmelín
16
15
0
1
471 : 314
30
2
Trnávka
16
14
0
2
489 : 326
28
3
Suchdol n/O
16
11
0
5
427 : 320
22
4
Orlová
16
9
0
7
420 : 370
18
5
Klimkovice
16
7
1
8
330 : 376
15
6
Paskov
16
6
1
9
452 : 444
13
7
Nový Jičín
16
5
0
11
397 : 394
10
8
Třinec
16
4
0
12
330 : 448
8
9
Orlová "B"
16
0
0
16
248 : 572
0
Tabulka střelců
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
155
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
122
Lukáš Přívara
TJ Meteor Orlová
117
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
38
Jiří Dostalík
TJ Nový Jičín
21
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Havlík
KH Orel Paskov
36
Zdeněk Schäfer
TJ Nový Jičín
32
Lukáš Klvač
TJ Meteor Orlová "B"
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.