Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
MSL muži
MSL starší žáci SKUPINA A
MSL mladší žáci SKUPINA A
MSL starší žáci SKUPINA B
MSL mladší žáci SKUPINA B
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Jiří Štefek
Mateřský klub
KH Orel Paskov
Rok narození
1948
Typ licence
Licence B
Platnost licence
24.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Český pohár mužů
31.8. 16:00
AM016
L.Zubří - Ostrava
24 : 19
Žákovská liga starších žáků
11.4. 14:25
AO208
Litovel - Kutná Hora
25 : 28
11.4. 13:30
AO207
Zubří A - Sokol Nové Veselí A
21 : 16
11.4. 11:40
AO205
Sokol Nové Veselí A - Kutná Hora
30 : 17
11.4. 10:45
AO204
Zubří A - Litovel
28 : 18
11.4. 08:55
AO202
Litovel - Sokol Nové Veselí A
16 : 25
11.4. 08:00
AO201
HK B Most - Zubří A
14 : 26
MSL muži
7.6. 10:00
NA086
Trnávka - Orlová
31 : 20
31.5. 14:30
NA084
Suchdol n/O - Orlová "B"
41 : 14
2.5. 10:30
NA061
Třinec - Trnávka
26 : 35
12.4. 17:30
NA048
Klimkovice - Suchdol n/O
15 : 32
26.10. 10:30
NA031
Krmelín - Trnávka
32 : 23
19.10. 14:30
NA030
Suchdol n/O - Krmelín
24 : 26
12.10. 14:30
NA021
Suchdol n/O - Trnávka
32 : 20
5.10. 10:00
NA016
Trnávka - Třinec
31 : 10
28.9. 14:30
NA012
Suchdol n/O - Nový Jičín
30 : 22
14.9. 14:30
NA003
Suchdol n/O - Klimkovice
26 : 8
MSL starší žáci SKUPINA A
6.6. 12:00
NB038
Karviná A - Polanka
47 : 17
5.5. 16:30
NB058
Ostrava - Karviná A
7 : 45
28.4. 18:45
NB055
F.-Místek A - Ostrava
39 : 19
18.4. 12:00
NB050
Karviná A - F.-Místek A
35 : 25
16.11. 10:20
NB030
Polanka - F.-Místek A
15 : 23
8.11. 13:30
NB027
Karviná A - Kopřivnice A
28 : 26
25.10. 12:00
NB020
Karviná A - F.-Místek A
28 : 24
18.10. 09:45
NB017
Kopřivnice A - F.-Místek A
23 : 21
11.10. 10:00
NB015
F.-Místek A - Polanka
40 : 24
20.9. 10:15
NB005
F.-Místek A - Karviná A
19 : 32
14.9. 10:20
NB001
Polanka - Ostrava
36 : 17
MSL mladší žáci SKUPINA A
6.6. 09:00
NC039
Karviná B - F.-Místek A
21 : 39
5.5. 17:30
NC058
Ostrava - Karviná A
35 : 33
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2015 - 18. kolo - výsledky
video
online
Krmelín - Orlová "B"
41 : 13
video
online
Paskov - Klimkovice
20 : 24
video
online
Trnávka - Orlová
31 : 20
video
online
Suchdol n/O - Třinec
33 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Krmelín
16
15
0
1
471 : 314
30
2
Trnávka
16
14
0
2
489 : 326
28
3
Suchdol n/O
16
11
0
5
427 : 320
22
4
Orlová
16
9
0
7
420 : 370
18
5
Klimkovice
16
7
1
8
330 : 376
15
6
Paskov
16
6
1
9
452 : 444
13
7
Nový Jičín
16
5
0
11
397 : 394
10
8
Třinec
16
4
0
12
330 : 448
8
9
Orlová "B"
16
0
0
16
248 : 572
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.