Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
MSL muži
Rozpis soutěže
MSL muži
MSL starší žáci SKUPINA A
MSL mladší žáci SKUPINA A
MSL starší žáci SKUPINA B
MSL mladší žáci SKUPINA B
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Jiří Štefek
Mateřský klub
KH Orel Paskov
Rok narození
1948
Typ licence
Licence B
Platnost licence
24.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
MSL mladší žáci SKUPINA A
18.4. 14:00
NC049
Karviná B - Ostrava
25 : 22
16.11. 09:00
NC030
Polanka A - F.-Místek A
12 : 40
8.11. 12:00
NC027
Karviná A - Kopřivnice
30 : 19
25.10. 10:30
NC020
Karviná A - F.-Místek A
25 : 39
18.10. 11:15
NC017
Kopřivnice - F.-Místek A
21 : 33
11.10. 08:45
NC015
F.-Místek A - Polanka A
37 : 11
20.9. 09:00
NC005
F.-Místek A - Karviná A
39 : 30
14.9. 09:00
NC001
Polanka A - Ostrava
21 : 23
nezadáno
NC055
F.-Místek A - Ostrava
30 : 15
nezadáno
NC029
Kopřivnice - Karviná B
27 : 21
nezadáno
NC059
Kopřivnice - Karviná B
28 : 26
nezadáno
NC026
Karviná B - Polanka A
21 : 12
MSL starší žáci SKUPINA B
8.11. 10:30
ND027
Karviná B - Kopřivnice B
22 : 22
25.10. 15:00
ND020
Karviná B - F.-Místek B
19 : 30
18.10. 08:30
ND017
Kopřivnice B - F.-Místek B
22 : 22
14.10. 12:15
ND015
F.-Místek B - Nový Jičín
32 : 12
20.9. 12:45
ND005
F.-Místek B - Karviná B
25 : 24
nezadáno
ND059
Kopřivnice B - Sokol Krmelín
36 : 17
nezadáno
ND029
Kopřivnice B - Sokol Krmelín
31 : 11
MSL mladší žáci SKUPINA B
6.6. 13:30
NE038
Karviná C - Nový Jičín
21 : 22
8.5. 10:00
NE040
Klimkovice - F.-Místek B
23 : 33
28.4. 16:15
NE055
F.-Místek B - Klimkovice
27 : 16
18.4. 13:30
NE050
Karviná C - F.-Místek B
9 : 32
12.4. 16:00
NE046
Klimkovice - Nový Jičín
16 : 22
8.11. 15:00
NE027
Karviná C - Paskov
22 : 4
25.10. 13:30
NE020
Karviná C - F.-Místek B
9 : 32
19.10. 09:00
NE018
Opava - Karviná C
34 : 9
11.10. 11:15
NE015
F.-Místek B - Nový Jičín
34 : 13
20.9. 11:30
NE005
F.-Místek B - Karviná C
46 : 5
Moravskoslezská liga starší žačky
7.6. 12:00
NJ071
Nový Jičín - HC Ostrava
18 : 25
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2015 - 18. kolo - výsledky
video
online
Krmelín - Orlová "B"
41 : 13
video
online
Paskov - Klimkovice
20 : 24
video
online
Trnávka - Orlová
31 : 20
video
online
Suchdol n/O - Třinec
33 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Krmelín
16
15
0
1
471 : 314
30
2
Trnávka
16
14
0
2
489 : 326
28
3
Suchdol n/O
16
11
0
5
427 : 320
22
4
Orlová
16
9
0
7
420 : 370
18
5
Klimkovice
16
7
1
8
330 : 376
15
6
Paskov
16
6
1
9
452 : 444
13
7
Nový Jičín
16
5
0
11
397 : 394
10
8
Třinec
16
4
0
12
330 : 448
8
9
Orlová "B"
16
0
0
16
248 : 572
0
Tabulka střelců
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
155
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
122
Lukáš Přívara
TJ Meteor Orlová
117
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
38
Jiří Dostalík
TJ Nový Jičín
21
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Havlík
KH Orel Paskov
36
Zdeněk Schäfer
TJ Nový Jičín
32
Lukáš Klvač
TJ Meteor Orlová "B"
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.