Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
MSL muži
MSL starší žáci SKUPINA A
MSL mladší žáci SKUPINA A
Rozpis soutěže
MSL mladší žáci SKUPINA A
MSL starší žáci SKUPINA B
MSL mladší žáci SKUPINA B
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Jiří Štefek
Mateřský klub
KH Orel Paskov
Rok narození
1948
Typ licence
Licence B
Platnost licence
24.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
MSL mladší žáci SKUPINA A
18.4. 14:00
NC049
Karviná B - Ostrava
25 : 22
16.11. 09:00
NC030
Polanka A - F.-Místek A
12 : 40
8.11. 12:00
NC027
Karviná A - Kopřivnice
30 : 19
25.10. 10:30
NC020
Karviná A - F.-Místek A
25 : 39
18.10. 11:15
NC017
Kopřivnice - F.-Místek A
21 : 33
11.10. 08:45
NC015
F.-Místek A - Polanka A
37 : 11
20.9. 09:00
NC005
F.-Místek A - Karviná A
39 : 30
14.9. 09:00
NC001
Polanka A - Ostrava
21 : 23
nezadáno
NC055
F.-Místek A - Ostrava
30 : 15
nezadáno
NC029
Kopřivnice - Karviná B
27 : 21
nezadáno
NC059
Kopřivnice - Karviná B
28 : 26
nezadáno
NC026
Karviná B - Polanka A
21 : 12
MSL starší žáci SKUPINA B
8.11. 10:30
ND027
Karviná B - Kopřivnice B
22 : 22
25.10. 15:00
ND020
Karviná B - F.-Místek B
19 : 30
18.10. 08:30
ND017
Kopřivnice B - F.-Místek B
22 : 22
14.10. 12:15
ND015
F.-Místek B - Nový Jičín
32 : 12
20.9. 12:45
ND005
F.-Místek B - Karviná B
25 : 24
nezadáno
ND059
Kopřivnice B - Sokol Krmelín
36 : 17
nezadáno
ND029
Kopřivnice B - Sokol Krmelín
31 : 11
MSL mladší žáci SKUPINA B
6.6. 13:30
NE038
Karviná C - Nový Jičín
21 : 22
8.5. 10:00
NE040
Klimkovice - F.-Místek B
23 : 33
28.4. 16:15
NE055
F.-Místek B - Klimkovice
27 : 16
18.4. 13:30
NE050
Karviná C - F.-Místek B
9 : 32
12.4. 16:00
NE046
Klimkovice - Nový Jičín
16 : 22
8.11. 15:00
NE027
Karviná C - Paskov
22 : 4
25.10. 13:30
NE020
Karviná C - F.-Místek B
9 : 32
19.10. 09:00
NE018
Opava - Karviná C
34 : 9
11.10. 11:15
NE015
F.-Místek B - Nový Jičín
34 : 13
20.9. 11:30
NE005
F.-Místek B - Karviná C
46 : 5
Moravskoslezská liga starší žačky
7.6. 12:00
NJ071
Nový Jičín - HC Ostrava
18 : 25
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro2015 - 20. kolo - výsledky
video
online
Kopřivnice - Karviná B
28 : 26
video
online
Ostrava - Karviná A
35 : 33
video
online
Polanka A - F.-Místek A
13 : 54
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
F.-Místek A
20
19
0
1
749 : 367
38
2
Karviná A
20
16
0
4
645 : 522
32
3
Kopřivnice
20
12
0
8
517 : 488
24
4
Karviná B
20
8
0
12
500 : 550
16
5
Ostrava
20
5
0
15
457 : 594
10
6
Polanka A
20
0
0
20
354 : 701
0
Tabulka střelců
Mathias Choleva
Sokol Ostrava
176
Martin Ciborán
HCB Karviná A
171
Ladislav Hývnar
KH Kopřivnice
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ladislav Hývnar
KH Kopřivnice
21
Martin Ciborán
HCB Karviná A
13
Jan Pařízek
Sokol Ostrava
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marek Sekáč
HCB Karviná B
24
Jiří Pospíšil
HCB Karviná B
12
Mathias Choleva
Sokol Ostrava
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.