Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
MSL muži
Rozpis soutěže
MSL muži
MSL starší žáci SKUPINA A
MSL mladší žáci SKUPINA A
MSL starší žáci SKUPINA B
MSL mladší žáci SKUPINA B
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Jiří Štefek
Mateřský klub
KH Orel Paskov
Rok narození
1948
Typ licence
Licence B
Platnost licence
24.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Moravskoslezská liga starší žačky
13.5. 17:00
NJ062
Hlučín - HC Ostrava
24 : 13
1.5. 11:30
NJ064
Nový Jičín - Bohumín
14 : 14
29.4. 17:00
NJ097
Hlučín - Ostrava-Zábřeh
23 : 28
29.3. 09:00
NJ081
HC Ostrava - Ostrava-Zábřeh
15 : 24
19.11. 16:30
NJ041
Hlučín - Ostrava-Zábřeh
28 : 21
17.11. 10:00
NJ044
Poruba - Bohumín
38 : 2
9.11. 12:00
NJ036
Bohumín - Nový Jičín
8 : 16
2.11. 14:00
NJ031
Hlučín - Poruba
14 : 21
1.11. 13:00
NJ032
Karviná - HC Ostrava
24 : 21
10.10. 17:30
NJ019
Karviná - Nový Jičín
44 : 6
10.9. 17:30
NJ055
Bohumín - Hlučín
2 : 32
nezadáno
NJ080
Poruba - HC Ostrava
30 : 17
nezadáno
NJ089
Karviná - Ostrava-Zábřeh
24 : 27
Moravskoslezská liga mladší žačky
30.5. 10:00
NK075
Karviná - Nový Jičín
24 : 18
2.5. 09:00
NK097
TJ TŽ Třinec - Sokol Hrabůvka
21 : 29
1.5. 10:00
NK064
Nový Jičín - Bohumín
21 : 11
23.11. 08:30
NK045
Sokol Hrabůvka - Poruba
23 : 28
9.11. 10:00
NK036
Bohumín - Nový Jičín
10 : 12
10.9. 16:00
NK055
Bohumín - TJ TŽ Třinec
8 : 15
Moravská liga
17.5. 17:00
OB103
DTJ Polanka B - Sokol Nové Veselí B
23 : 19
Zpět
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2015 - 18. kolo - výsledky
video
online
Krmelín - Orlová "B"
41 : 13
video
online
Paskov - Klimkovice
20 : 24
video
online
Trnávka - Orlová
31 : 20
video
online
Suchdol n/O - Třinec
33 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Krmelín
16
15
0
1
471 : 314
30
2
Trnávka
16
14
0
2
489 : 326
28
3
Suchdol n/O
16
11
0
5
427 : 320
22
4
Orlová
16
9
0
7
420 : 370
18
5
Klimkovice
16
7
1
8
330 : 376
15
6
Paskov
16
6
1
9
452 : 444
13
7
Nový Jičín
16
5
0
11
397 : 394
10
8
Třinec
16
4
0
12
330 : 448
8
9
Orlová "B"
16
0
0
16
248 : 572
0
Tabulka střelců
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
155
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
122
Lukáš Přívara
TJ Meteor Orlová
117
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
38
Jiří Dostalík
TJ Nový Jičín
21
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Havlík
KH Orel Paskov
36
Zdeněk Schäfer
TJ Nový Jičín
32
Lukáš Klvač
TJ Meteor Orlová "B"
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.