Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
MSL muži
Rozpis soutěže
MSL muži
MSL starší žáci SKUPINA A
MSL mladší žáci SKUPINA A
MSL starší žáci SKUPINA B
MSL mladší žáci SKUPINA B
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Marcel Horsák
Mateřský klub
TJ Sokol Poruba
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
26.4. 10:30
AB124
Bystřice p.H. - Chodov
33 : 29
28.3. 12:00
AB105
Karviná B - Strakonice
22 : 26
28.2. 14:00
AB081
Olomouc - Sokol Nové Veselí
21 : 20
7.12. 10:30
AB063
Bystřice p.H. - Sokol Nové Veselí
34 : 27
22.11. 17:00
AB054
Bohunice - Olomouc
24 : 24
15.11. 18:00
AB048
Sokol Nové Veselí - Dvůr Králové
25 : 21
11.10. 12:00
AB024
Karviná B - Chodov
31 : 22
2.liga muži JM
4.10. 15:00
AE017
Sokol II.Prostějov - Hustopeče
30 : 24
2.liga muži SM
18.4. 11:00
AF120
SKP F-M B - Ostrava
32 : 38
12.4. 10:00
AF110
Polanka - SKP F-M B
26 : 32
8.3. 17:00
AF086
L.Zubří - Polanka
29 : 34
23.11. 16:00
AF049
Hlučín - Hranice B
27 : 20
9.11. 12:00
AF042
Polanka - Ostrava
23 : 24
1.liga starší dorostenci
18.4. 09:00
AG120
Frýdek-Místek - Ostrava
30 : 26
5.12. 18:00
AG062
Kopřivnice - Handball KP Brno
32 : 26
15.11. 16:00
AG048
Sokol Nové Veselí - Handball KP Brno
38 : 27
2.liga starší dorostenci M
28.2. 12:00
AI081
Olomouc - V. Bystřice
20 : 15
9.11. 14:00
AI042
Polanka - Zlín
24 : 31
4.10. 13:00
AI017
Sokol II.Prostějov - Polanka
18 : 28
1.liga mladší dorostenci
18.4. 13:00
AJ120
Frýdek-Místek - Zlín
34 : 27
28.3. 14:00
AJ105
Karviná - Strakonice
40 : 21
2.liga mladší dorostenci M
12.4. 12:00
AL110
DTJ Polanka - Sokol V. Meziříčí
20 : 20
6.12. 16:30
AL063
Třinec - V. Bystřice
34 : 47
6.11. 19:00
AL042
DTJ Polanka - Ostrava
23 : 28
4.10. 17:00
AL017
Sokol II.Prostějov - DTJ Polanka
17 : 41
1.liga ženy
17.5. 13:45
AR176
Olomouc B - Slavia B
31 : 29
22.3. 12:00
AR134
Olomouc B - Kobylisy
20 : 27
14.3. 17:00
AR138
Otrokovice - H.Brod
25 : 20
15.2. 12:00
AR106
Olomouc B - Zlín B
26 : 28
1.2. 13:00
AR096
Poruba B - J.Hradec
26 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2015 - 18. kolo - výsledky
video
online
Krmelín - Orlová "B"
41 : 13
video
online
Paskov - Klimkovice
20 : 24
video
online
Trnávka - Orlová
31 : 20
video
online
Suchdol n/O - Třinec
33 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Krmelín
16
15
0
1
471 : 314
30
2
Trnávka
16
14
0
2
489 : 326
28
3
Suchdol n/O
16
11
0
5
427 : 320
22
4
Orlová
16
9
0
7
420 : 370
18
5
Klimkovice
16
7
1
8
330 : 376
15
6
Paskov
16
6
1
9
452 : 444
13
7
Nový Jičín
16
5
0
11
397 : 394
10
8
Třinec
16
4
0
12
330 : 448
8
9
Orlová "B"
16
0
0
16
248 : 572
0
Tabulka střelců
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
155
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
122
Lukáš Přívara
TJ Meteor Orlová
117
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
38
Jiří Dostalík
TJ Nový Jičín
21
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Havlík
KH Orel Paskov
36
Zdeněk Schäfer
TJ Nový Jičín
32
Lukáš Klvač
TJ Meteor Orlová "B"
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.