Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
MSL muži
Rozpis soutěže
MSL muži
MSL starší žáci SKUPINA A
MSL mladší žáci SKUPINA A
MSL starší žáci SKUPINA B
MSL mladší žáci SKUPINA B
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Robert Vala
Mateřský klub
KH Zbrojovka Vsetín
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.2.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SM
10.5. 17:00
AF132
Zubří B - SKP F-M B
35 : 25
12.4. 17:00
AF112
L.Zubří - Rožnov p.R.
30 : 37
15.2. 13:00
AF068
SKP F-M B - Rožnov p.R.
32 : 27
13.12. 16:00
AF057
Rožnov p.R. - Polanka
28 : 30
6.12. 14:00
AF065
Ostrava - Rožnov p.R.
29 : 28
9.11. 17:00
AF040
L.Zubří - Zubří B
22 : 35
26.10. 13:00
AF033
SKP F-M B - L.Zubří
29 : 23
12.10. 17:00
AF023
Zubří B - V. Bystřice
33 : 29
5.10. 17:30
AF016
Hlučín - Ostrava
20 : 27
1.liga starší dorostenci
25.4. 13:00
AG132
Zubří - Frýdek-Místek
34 : 27
15.2. 11:00
AG068
Frýdek-Místek - Karviná
19 : 20
6.12. 12:00
AG065
Ostrava - Karviná
26 : 29
30.11. 16:00
AG056
Zubří - Ostrava
31 : 26
23.11. 13:00
AG051
Kopřivnice - HK Lovosice
21 : 33
26.10. 17:00
AG033
Frýdek-Místek - Kopřivnice
38 : 25
12.10. 15:00
AG023
Zubří - Sokol Nové Veselí
28 : 28
2.liga starší dorostenci M
1.3. 09:00
AI082
Zlín - Přerov
34 : 27
13.12. 14:00
AI057
Rožnov p.R. - Polanka
23 : 18
1.liga mladší dorostenci
25.4. 15:00
AJ132
Zubří - Frýdek-Místek
53 : 25
1.3. 11:00
AJ082
Zlín - D.Králové
23 : 24
15.2. 09:00
AJ068
Frýdek-Místek - Karviná
32 : 43
30.11. 14:00
AJ056
Zubří - Zlín
40 : 26
23.11. 15:00
AJ051
Kopřivnice - HK Lovosice
28 : 33
26.10. 15:00
AJ033
Frýdek-Místek - Kopřivnice
33 : 37
12.10. 13:00
AJ023
Zubří - Sokol Nové Veselí
28 : 25
2.liga mladší dorostenci M
22.2. 10:30
AL073
TJ Sokol Luhačovice - Litovel
24 : 37
13.12. 12:00
AL057
Rožnov p.R. - DTJ Polanka
23 : 24
6.12. 10:00
AL065
Ostrava - Rožnov p.R.
28 : 20
2.liga ženy M-A
28.2. 13:00
ATA020
Karviná - HK Ivančice
23 : 18
2.liga ženy M jih
28.9. 16:00
ATC006
SK Velká Bystřice - DHK Pardubice
27 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2015 - 18. kolo - výsledky
video
online
Krmelín - Orlová "B"
41 : 13
video
online
Paskov - Klimkovice
20 : 24
video
online
Trnávka - Orlová
31 : 20
video
online
Suchdol n/O - Třinec
33 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Krmelín
16
15
0
1
471 : 314
30
2
Trnávka
16
14
0
2
489 : 326
28
3
Suchdol n/O
16
11
0
5
427 : 320
22
4
Orlová
16
9
0
7
420 : 370
18
5
Klimkovice
16
7
1
8
330 : 376
15
6
Paskov
16
6
1
9
452 : 444
13
7
Nový Jičín
16
5
0
11
397 : 394
10
8
Třinec
16
4
0
12
330 : 448
8
9
Orlová "B"
16
0
0
16
248 : 572
0
Tabulka střelců
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
155
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
122
Lukáš Přívara
TJ Meteor Orlová
117
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
38
Jiří Dostalík
TJ Nový Jičín
21
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Havlík
KH Orel Paskov
36
Zdeněk Schäfer
TJ Nový Jičín
32
Lukáš Klvač
TJ Meteor Orlová "B"
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.