Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
MSL muži
Rozpis soutěže
MSL muži
MSL starší žáci SKUPINA A
MSL mladší žáci SKUPINA A
MSL starší žáci SKUPINA B
MSL mladší žáci SKUPINA B
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Vangelis Simu
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
30.7.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
18.1. 15:20
AO009
STM Olomouc - Liberec A
18 : 31
18.1. 13:30
AO007
Zubří A - STM Olomouc
25 : 16
18.1. 11:40
AO005
STM Olomouc - Telnice
21 : 15
18.1. 08:55
AO002
Chodov - STM Olomouc
20 : 25
18.1. 08:00
AO001
Liberec A - Zubří A
21 : 28
Žákovská liga starších žaček
1.5. 17:00
AP280
Zlín B - Veselí n.M.
17 : 21
1.5. 15:00
AP278
Slavia - Zlín B
13 : 22
1.5. 13:00
AP276
Loko Cheb - Slavia
17 : 18
1.5. 11:00
AP274
Veselí n.M. - Slavia
22 : 13
1.5. 09:00
AP272
Slavia - SKH Velká n.V.
16 : 15
MSL muži
20.9. 10:30
NA008
Klimkovice - Krmelín
14 : 23
MSL mladší žáci SKUPINA A
nezadáno
NC019
Karviná B - Ostrava
24 : 16
MSL starší žáci SKUPINA B
12.4. 10:00
ND048
Sokol Krmelín - Karviná B
14 : 16
MSL mladší žáci SKUPINA B
20.9. 09:15
NE004
Klimkovice - Opava
22 : 19
Moravskoslezská liga starší žačky
6.6. 11:00
NJ069
Ostrava-Zábřeh - Hlučín
21 : 17
Moravskoslezská liga mladší žačky
6.6. 12:30
NK069
Sokol Hrabůvka - TJ TŽ Třinec
25 : 31
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2015 - 18. kolo - výsledky
video
online
Krmelín - Orlová "B"
41 : 13
video
online
Paskov - Klimkovice
20 : 24
video
online
Trnávka - Orlová
31 : 20
video
online
Suchdol n/O - Třinec
33 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Krmelín
16
15
0
1
471 : 314
30
2
Trnávka
16
14
0
2
489 : 326
28
3
Suchdol n/O
16
11
0
5
427 : 320
22
4
Orlová
16
9
0
7
420 : 370
18
5
Klimkovice
16
7
1
8
330 : 376
15
6
Paskov
16
6
1
9
452 : 444
13
7
Nový Jičín
16
5
0
11
397 : 394
10
8
Třinec
16
4
0
12
330 : 448
8
9
Orlová "B"
16
0
0
16
248 : 572
0
Tabulka střelců
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
155
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
122
Lukáš Přívara
TJ Meteor Orlová
117
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
38
Jiří Dostalík
TJ Nový Jičín
21
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Havlík
KH Orel Paskov
36
Zdeněk Schäfer
TJ Nový Jičín
32
Lukáš Klvač
TJ Meteor Orlová "B"
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.