Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
MSL muži
MSL starší žáci SKUPINA A
MSL mladší žáci SKUPINA A
Rozpis soutěže
MSL mladší žáci SKUPINA A
MSL starší žáci SKUPINA B
MSL mladší žáci SKUPINA B
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Vangelis Simu
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
30.7.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
18.1. 15:20
AO009
STM Olomouc - Liberec A
18 : 31
18.1. 13:30
AO007
Zubří A - STM Olomouc
25 : 16
18.1. 11:40
AO005
STM Olomouc - Telnice
21 : 15
18.1. 08:55
AO002
Chodov - STM Olomouc
20 : 25
18.1. 08:00
AO001
Liberec A - Zubří A
21 : 28
Žákovská liga starších žaček
1.5. 17:00
AP280
Zlín B - Veselí n.M.
17 : 21
1.5. 15:00
AP278
Slavia - Zlín B
13 : 22
1.5. 13:00
AP276
Loko Cheb - Slavia
17 : 18
1.5. 11:00
AP274
Veselí n.M. - Slavia
22 : 13
1.5. 09:00
AP272
Slavia - SKH Velká n.V.
16 : 15
MSL muži
20.9. 10:30
NA008
Klimkovice - Krmelín
14 : 23
MSL mladší žáci SKUPINA A
nezadáno
NC019
Karviná B - Ostrava
24 : 16
MSL starší žáci SKUPINA B
12.4. 10:00
ND048
Sokol Krmelín - Karviná B
14 : 16
MSL mladší žáci SKUPINA B
20.9. 09:15
NE004
Klimkovice - Opava
22 : 19
Moravskoslezská liga starší žačky
6.6. 11:00
NJ069
Ostrava-Zábřeh - Hlučín
21 : 17
Moravskoslezská liga mladší žačky
6.6. 12:30
NK069
Sokol Hrabůvka - TJ TŽ Třinec
25 : 31
Kalendář
Předchozí kola
jaro2015 - 20. kolo - výsledky
video
online
Kopřivnice - Karviná B
28 : 26
video
online
Ostrava - Karviná A
35 : 33
video
online
Polanka A - F.-Místek A
13 : 54
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
F.-Místek A
20
19
0
1
749 : 367
38
2
Karviná A
20
16
0
4
645 : 522
32
3
Kopřivnice
20
12
0
8
517 : 488
24
4
Karviná B
20
8
0
12
500 : 550
16
5
Ostrava
20
5
0
15
457 : 594
10
6
Polanka A
20
0
0
20
354 : 701
0
Tabulka střelců
Mathias Choleva
Sokol Ostrava
176
Martin Ciborán
HCB Karviná A
171
Ladislav Hývnar
KH Kopřivnice
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ladislav Hývnar
KH Kopřivnice
21
Martin Ciborán
HCB Karviná A
13
Jan Pařízek
Sokol Ostrava
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marek Sekáč
HCB Karviná B
24
Jiří Pospíšil
HCB Karviná B
12
Mathias Choleva
Sokol Ostrava
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.