Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
MSL muži
MSL starší žáci SKUPINA A
MSL mladší žáci SKUPINA A
MSL starší žáci SKUPINA B
MSL mladší žáci SKUPINA B
Moravskoslezská liga starší žačky
Rozpis soutěže
MSL starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Jiří Kaufman
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Rok narození
1988
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
20.2. 18:45
AA112
Sokol Přerov - Gumárny Zubří
24 : 39
1.liga muži
29.3. 15:00
AB103
Jičín "B" - Sokol Nové Veselí
35 : 31
14.3. 17:00
AB093
Náchod - Dvůr Králové
26 : 17
21.2. 18:00
AB076
Bohunice - Sokol Nové Veselí
26 : 25
7.12. 17:00
AB062
Kopřivnice - Dvůr Králové
44 : 18
15.11. 17:00
AB045
Náchod - Bystřice p.H.
24 : 28
9.11. 16:30
AB037
Sokol Nové Veselí - Jičín "B"
30 : 18
26.10. 13:00
AB035
Karviná B - Dvůr Králové
33 : 24
12.10. 17:00
AB019
Jičín "B" - Bystřice p.H.
22 : 27
28.9. 16:30
AB010
Sokol Nové Veselí - Bohunice
32 : 23
2.liga muži JM
10.5. 10:30
AE130
Hustopeče - Juliánov
31 : 27
3.5. 15:00
AE131
Maloměřice - Bohunice B
24 : 34
18.4. 10:00
AE116
SK Kuřim - Sokol II.Prostějov
33 : 27
1.3. 10:30
AE079
Sokol Kostelec na Hané - Maloměřice
23 : 16
28.2. 17:00
AE081
Sokol V. Meziříčí - SK Kuřim
38 : 23
29.11. 17:00
AE056
Ivančice - Bohunice B
35 : 20
8.11. 16:30
AE038
Brno B - Juliánov
28 : 30
18.10. 19:00
AE027
Brno B - Ivančice
30 : 26
28.9. 10:30
AE009
Hustopeče - Brno B
34 : 26
1.liga starší dorostenci
9.11. 14:30
AG037
Sokol Nové Veselí - Jičín
41 : 23
8.11. 14:30
AG038
Handball KP Brno - HK Lovosice
22 : 34
18.10. 14:30
AG027
Handball KP Brno - Zubří
27 : 38
2.liga starší dorostenci Č
14.3. 14:00
AH093
Náchod - 1.HK Dvůr Králové
24 : 23
2.liga starší dorostenci M
11.4. 11:00
AI114
Přerov - V. Bystřice
35 : 27
29.11. 15:00
AI056
HK Ivančice - Zlín
35 : 25
4.10. 15:30
AI015
V. Bystřice - Olomouc
25 : 21
1.liga mladší dorostenci
29.3. 13:00
AJ103
Jičín - Sokol Nové Veselí
24 : 29
7.12. 15:00
AJ062
Kopřivnice - D.Králové
39 : 25
2.liga mladší dorostenci M
28.2. 15:00
AL081
Sokol V. Meziříčí - V. Bystřice
20 : 47
29.11. 13:00
AL056
HK Ivančice - Ostrava
35 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro2015 - 28. kolo - výsledky
video
online
Ostrava-Zábřeh - HC Ostrava
28 : 15
video
online
Bohumín - Hlučín
8 : 30
video
online
Poruba - Karviná
21 : 37
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ostrava-Zábřeh
24
20
1
3
748 : 401
41
2
Hlučín
24
19
0
5
671 : 384
38
3
Karviná
24
16
1
7
728 : 443
33
4
Poruba
24
15
2
7
643 : 447
32
5
HC Ostrava
24
8
0
16
570 : 568
16
6
Nový Jičín
24
2
1
21
212 : 732
5
7
Bohumín
24
1
1
22
222 : 819
3
Tabulka střelců
Klára Jankovičová
HC Ostrava
218
Eliška Desortová
HC Hlučín
208
Eliška Mihačová
HC Hlučín
162
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Klára Martináková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
62
Ivana Novobilská
Sokol Poruba
28
Barbara Noworytová
TJ Sokol Karviná
21
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dominika Drzyzgová
TJ Sokol Karviná
28
Markéta Zmydlochová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
18
Kateřina Kusynová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.