Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
MSL muži
Rozpis soutěže
MSL muži
MSL starší žáci SKUPINA A
MSL mladší žáci SKUPINA A
MSL starší žáci SKUPINA B
MSL mladší žáci SKUPINA B
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Roman Bauer
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
18.4. 17:00
AE120
Sokol V. Meziříčí - Bohunice B
38 : 29
12.4. 10:30
AE111
Napajedla - Ivančice
29 : 29
28.3. 10:30
AE105
Maloměřice - Sokol II.Prostějov
32 : 23
22.3. 17:00
AE099
Telnice - Sokol V. Meziříčí
27 : 30
22.3. 10:30
AE097
Hustopeče - Sokol Kostelec na Hané
27 : 26
8.3. 18:00
AE090
Juliánov - Maloměřice
30 : 27
15.2. 17:00
AE072
Telnice - Sokol II.Prostějov
26 : 25
16.11. 09:30
AE046
Maloměřice - Telnice
31 : 21
8.11. 16:30
AE038
Brno B - Juliánov
28 : 30
19.10. 10:00
AE029
Telnice - Bohunice B
18 : 17
12.10. 16:00
AE024
Maloměřice - Juliánov
29 : 31
5.10. 15:30
AE015
SK Kuřim - Sokol V. Meziříčí
28 : 31
21.9. 09:30
AE002
Maloměřice - Sokol V. Meziříčí
32 : 25
1.liga starší dorostenci
8.11. 14:30
AG038
Handball KP Brno - HK Lovosice
22 : 34
2.liga starší dorostenci Č
27.9. 15:00
AH009
D. Cerekev - 1.HK Dvůr Králové
24 : 23
2.liga starší dorostenci M
12.4. 12:30
AI111
Slavia Fatra Napajedla - HK Ivančice
19 : 34
22.3. 15:00
AI099
Sokol Telnice - Olomouc
33 : 30
15.2. 15:00
AI072
Sokol Telnice - Sokol II.Prostějov
34 : 29
19.10. 15:00
AI029
Sokol Telnice - Zlín
28 : 42
2.liga mladší dorostenci M
18.4. 15:00
AL120
Sokol V. Meziříčí - Ostrava
35 : 25
8.3. 16:00
AL090
Sokol Juliánov - Rožnov p.R.
30 : 32
8.11. 12:30
AL038
KP Brno - Sokol Juliánov
35 : 28
Český pohár mužů
5.9. 19:00
AM025
SK Kuřim - Telnice
30 : 29
1.9. 20:00
AM028
Juliánov - Ivančice
28 : 33
2.liga ženy M jih
26.10. 13:00
ATC014
HK Ivančice - DHK Pardubice
20 : 18
25.10. 13:00
ATC013
Bohunice - Sokol V. Meziříčí
26 : 28
2.liga starší dorostenky M
8.2. 14:00
AUF008
H.Brod - Poruba
28 : 29
Liga mladší dorostenky M sk.C
26.10. 15:00
AVC014
HK Ivančice - DHK Pardubice
35 : 12
25.10. 15:00
AVC013
Bohunice - DHK Zora Olomouc B
21 : 15
2.liga mladší dorostenky M
8.2. 16:00
AVF008
H.Brod - Sokol Poruba B
27 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2015 - 18. kolo - výsledky
video
online
Krmelín - Orlová "B"
41 : 13
video
online
Paskov - Klimkovice
20 : 24
video
online
Trnávka - Orlová
31 : 20
video
online
Suchdol n/O - Třinec
33 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Krmelín
16
15
0
1
471 : 314
30
2
Trnávka
16
14
0
2
489 : 326
28
3
Suchdol n/O
16
11
0
5
427 : 320
22
4
Orlová
16
9
0
7
420 : 370
18
5
Klimkovice
16
7
1
8
330 : 376
15
6
Paskov
16
6
1
9
452 : 444
13
7
Nový Jičín
16
5
0
11
397 : 394
10
8
Třinec
16
4
0
12
330 : 448
8
9
Orlová "B"
16
0
0
16
248 : 572
0
Tabulka střelců
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
155
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
122
Lukáš Přívara
TJ Meteor Orlová
117
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
38
Jiří Dostalík
TJ Nový Jičín
21
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Havlík
KH Orel Paskov
36
Zdeněk Schäfer
TJ Nový Jičín
32
Lukáš Klvač
TJ Meteor Orlová "B"
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.