Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
MSL muži
MSL starší žáci SKUPINA A
MSL mladší žáci SKUPINA A
MSL starší žáci SKUPINA B
Rozpis soutěže
MSL starší žáci SKUPINA B
MSL mladší žáci SKUPINA B
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Pavel Friedel
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1988
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
12.4. 10:30
AB111
Bystřice p.H. - Náchod
27 : 30
15.3. 16:00
AB094
Olomouc - Strakonice
23 : 24
8.3. 17:00
AB086
Kopřivnice - Talent Plzeň "B"
36 : 28
23.11. 10:30
AB052
Bystřice p.H. - Karviná B
33 : 24
15.11. 16:00
AB044
Olomouc - Talent Plzeň "B"
27 : 28
25.10. 17:00
AB032
Bohunice - Bystřice p.H.
26 : 24
4.10. 10:30
AB013
Karviná B - Jičín "B"
32 : 24
2.liga muži SM
1.3. 17:00
AF081
SKP F-M B - V. Bystřice
31 : 20
22.11. 16:00
AF050
MHK Karviná - V. Bystřice
30 : 29
1.liga starší dorostenci
8.4. 18:45
AG112
Kopřivnice - Karviná
21 : 30
8.3. 13:00
AG086
Kopřivnice - Talent Plzeň
21 : 31
1.3. 15:00
AG081
Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
28 : 37
22.2. 17:00
AG078
Karviná - Zubří
23 : 25
30.11. 17:00
AG057
Karviná - Talent Plzeň
24 : 29
4.10. 14:30
AG013
Karviná - Jičín
24 : 18
2.liga starší dorostenci M
15.3. 14:00
AI094
Olomouc - Sokol II.Prostějov
34 : 28
15.11. 14:00
AI044
Olomouc - Polanka
26 : 22
1.liga mladší dorostenci
19.4. 13:00
AJ118
Karviná - Dukla
30 : 38
8.4. 17:00
AJ112
Kopřivnice - Karviná
28 : 28
1.3. 13:00
AJ081
Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
25 : 33
22.2. 15:00
AJ078
Karviná - Zubří
29 : 31
30.11. 15:00
AJ057
Karviná - Talent Plzeň
23 : 14
2.liga mladší dorostenci M
21.3. 16:00
AL098
Třinec - Ostrava
17 : 23
Český pohár mužů
30.8. 11:00
AM023
Val.Meziříčí - Napajedla
25 : 34
Žákovská liga starších žáků
8.2. 16:00
AO069
Kopřivnice A - STM Olomouc
27 : 23
8.2. 13:00
AO066
STM Olomouc - Litovel
23 : 19
8.2. 12:00
AO065
Kopřivnice A - Karviná A
18 : 27
8.2. 09:00
AO062
Litovel - Kopřivnice A
15 : 29
8.2. 08:00
AO061
STM Olomouc - Talent A
19 : 27
1.liga ženy
17.5. 15:00
AR181
Zlín B - Most B
41 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro2015 - 20. kolo - výsledky
video
online
Kopřivnice B - Sokol Krmelín
36 : 17
video
online
Nový Jičín - F.-Místek B
18 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
F.-Místek B
16
14
1
1
450 : 288
29
2
Kopřivnice B
16
11
2
3
387 : 278
24
3
Karviná B
16
9
1
6
407 : 296
19
4
Nový Jičín
16
3
0
13
236 : 461
6
5
Sokol Krmelín
16
1
0
15
254 : 411
2
Tabulka střelců
Pavel Fuciman
SKP Frýdek-Místek B
160
Martin Hrachovec
TJ Nový Jičín
122
Jakub Ondrušík
SKP Frýdek-Místek B
99
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Fuciman
SKP Frýdek-Místek B
10
Jakub Ondrušík
SKP Frýdek-Místek B
7
David Kurnik
HCB Karviná B"
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Alaxa
KH Kopřivnice B
16
Radek Šmahlík
KH Kopřivnice B
12
Jakub Ondrušík
SKP Frýdek-Místek B
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.