Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
MSL muži
Rozpis soutěže
MSL muži
MSL starší žáci SKUPINA A
MSL mladší žáci SKUPINA A
MSL starší žáci SKUPINA B
MSL mladší žáci SKUPINA B
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Adam Ördögh
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1988
Typ licence
Licence B
Platnost licence
5.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga ženy M-sever
5.10. 15:00
ATD009
L.Zubří - Karviná
27 : 34
Liga starší dorostenky M sk.C
20.9. 13:30
AUC004
HC Ostrava - HK Veselí n.M.
13 : 39
2.liga starší dorostenky M
24.5. 13:00
AUF055
Poruba - HK Hodonín
29 : 19
1.liga mladší dorostenky
24.5. 11:00
AV055
Poruba - Zlín
31 : 25
Liga mladší dorostenky M sk.D
22.11. 13:00
AVD025
Karviná - Olomouc
27 : 38
2.liga mladší dorostenky M
20.5. 17:15
AVF055
Sokol Poruba B - Karviná
24 : 38
11.4. 10:00
AVF033
Zábřeh - SKH Velká n.V.
36 : 26
MSL muži
19.10. 14:00
NA028
Nový Jičín - Orlová "B"
35 : 5
MSL starší žáci SKUPINA A
30.5. 10:20
NB035
F.-Místek A - Karviná A
31 : 19
MSL mladší žáci SKUPINA A
30.5. 09:00
NC035
F.-Místek A - Karviná A
32 : 33
MSL starší žáci SKUPINA B
30.5. 13:10
ND035
F.-Místek B - Karviná B
21 : 20
MSL mladší žáci SKUPINA B
30.5. 11:50
NE035
F.-Místek B - Karviná C
36 : 12
Moravskoslezská liga starší žačky
11.4. 13:00
NJ085
Ostrava-Zábřeh - Nový Jičín
42 : 6
19.10. 12:25
NJ022
Nový Jičín - Hlučín
5 : 30
Moravskoslezská liga mladší žačky
11.4. 11:45
NK085
Sokol Hrabůvka - Nový Jičín
27 : 16
19.10. 10:55
NK022
Nový Jičín - TJ TŽ Třinec
17 : 17
ZL mladší žactvo II podzim
15.11. 10:30
ZDB058
Rožnov p.R. B_ch - Val.Meziříčí
12 : 16
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2015 - 18. kolo - výsledky
video
online
Krmelín - Orlová "B"
41 : 13
video
online
Paskov - Klimkovice
20 : 24
video
online
Trnávka - Orlová
31 : 20
video
online
Suchdol n/O - Třinec
33 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Krmelín
16
15
0
1
471 : 314
30
2
Trnávka
16
14
0
2
489 : 326
28
3
Suchdol n/O
16
11
0
5
427 : 320
22
4
Orlová
16
9
0
7
420 : 370
18
5
Klimkovice
16
7
1
8
330 : 376
15
6
Paskov
16
6
1
9
452 : 444
13
7
Nový Jičín
16
5
0
11
397 : 394
10
8
Třinec
16
4
0
12
330 : 448
8
9
Orlová "B"
16
0
0
16
248 : 572
0
Tabulka střelců
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
155
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
122
Lukáš Přívara
TJ Meteor Orlová
117
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
38
Jiří Dostalík
TJ Nový Jičín
21
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Havlík
KH Orel Paskov
36
Zdeněk Schäfer
TJ Nový Jičín
32
Lukáš Klvač
TJ Meteor Orlová "B"
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.