Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
MSL muži
MSL starší žáci SKUPINA A
MSL mladší žáci SKUPINA A
MSL starší žáci SKUPINA B
MSL mladší žáci SKUPINA B
Rozpis soutěže
MSL mladší žáci SKUPINA B
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Adam Ördögh
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1988
Typ licence
Licence B
Platnost licence
5.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
7.3. 17:00
AE085
Napajedla - Sokol Kostelec na Hané
32 : 27
2.liga muži SM
28.3. 16:00
AF107
SKP F-M B - Šumperk
26 : 39
8.3. 17:30
AF088
Hlučín - SKP F-M B
17 : 33
21.2. 16:00
AF074
MHK Karviná - Šumperk
23 : 25
15.2. 17:00
AF069
Ostrava - Vsetín
32 : 25
7.12. 10:00
AF064
Polanka - Vsetín
29 : 22
30.11. 17:00
AF060
Hlučín - MHK Karviná
23 : 24
15.11. 16:00
AF046
Rožnov p.R. - L.Zubří
26 : 26
26.10. 17:00
AF034
Zubří B - MHK Karviná
27 : 21
5.10. 17:00
AF018
L.Zubří - Šumperk
24 : 28
1.liga starší dorostenci
28.3. 12:00
AG107
Frýdek-Místek - Dukla
22 : 28
15.2. 15:00
AG069
Ostrava - HK Lovosice
26 : 30
2.liga starší dorostenci M
7.3. 15:00
AI085
Slavia Fatra Napajedla - Litovel
21 : 22
7.12. 14:00
AI064
Polanka - Vsetín
27 : 21
15.11. 14:00
AI046
Rožnov p.R. - Sokol Telnice
34 : 27
1.liga mladší dorostenci
28.3. 14:00
AJ107
Frýdek-Místek - Dukla
22 : 34
9.11. 13:00
AJ040
Kopřivnice - Zubří
23 : 41
26.10. 15:00
AJ034
Zubří - Strakonice
34 : 16
2.liga mladší dorostenci M
15.2. 13:00
AL069
Ostrava - Sokol Juliánov
40 : 29
7.12. 12:00
AL064
DTJ Polanka - Sokol Juliánov
30 : 22
15.11. 12:00
AL046
Rožnov p.R. - TJ Sokol Luhačovice
36 : 16
Žákovská liga starších žáků
8.2. 16:00
AO069
Kopřivnice A - STM Olomouc
27 : 23
8.2. 13:00
AO066
STM Olomouc - Litovel
23 : 19
8.2. 12:00
AO065
Kopřivnice A - Karviná A
18 : 27
8.2. 09:00
AO062
Litovel - Kopřivnice A
15 : 29
8.2. 08:00
AO061
STM Olomouc - Talent A
19 : 27
2.liga ženy M-sever
22.11. 11:00
ATD025
Karviná - Olomouc
30 : 20
26.10. 19:00
ATD014
L.Zubří - Paskov
28 : 30
19.10. 16:00
ATD011
TJ Nový Jičín - L.Zubří
24 : 27
12.10. 13:30
ATD003
Ostrava - L.Zubří
26 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro2015 - 20. kolo - výsledky
video
online
Klimkovice - Karviná C
20 : 17
video
online
Paskov - Opava
8 : 33
video
online
Nový Jičín - F.-Místek B
21 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
F.-Místek B
20
20
0
0
667 : 263
40
2
Nový Jičín
20
13
0
7
429 : 348
26
3
Opava
20
12
0
8
486 : 364
24
4
Klimkovice
20
11
0
9
467 : 456
22
5
Karviná C
20
4
0
16
318 : 529
8
6
Paskov
20
0
0
20
186 : 593
0
Tabulka střelců
Adam Miroš
Sokol Klimkovice
135
Tadeáš Durčák
SK Opava
118
Antonín Borák
SKP Frýdek-Místek B
108
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Václav Mlčoušek
SKP Frýdek-Místek B
8
Tadeáš Durčák
SK Opava
8
Adam Miroš
Sokol Klimkovice
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Zbytek
SK Opava
12
Lukáš Brázdil
SKP Frýdek-Místek B
10
Petr Vágo
KH Orel Paskov
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.