Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
MSL muži
MSL starší žáci SKUPINA A
MSL mladší žáci SKUPINA A
MSL starší žáci SKUPINA B
MSL mladší žáci SKUPINA B
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Adam Ördögh
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1988
Typ licence
Licence B
Platnost licence
5.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
7.3. 17:00
AE085
Napajedla - Sokol Kostelec na Hané
32 : 27
2.liga muži SM
28.3. 16:00
AF107
SKP F-M B - Šumperk
26 : 39
8.3. 17:30
AF088
Hlučín - SKP F-M B
17 : 33
21.2. 16:00
AF074
MHK Karviná - Šumperk
23 : 25
15.2. 17:00
AF069
Ostrava - Vsetín
32 : 25
7.12. 10:00
AF064
Polanka - Vsetín
29 : 22
30.11. 17:00
AF060
Hlučín - MHK Karviná
23 : 24
15.11. 16:00
AF046
Rožnov p.R. - L.Zubří
26 : 26
26.10. 17:00
AF034
Zubří B - MHK Karviná
27 : 21
5.10. 17:00
AF018
L.Zubří - Šumperk
24 : 28
1.liga starší dorostenci
28.3. 12:00
AG107
Frýdek-Místek - Dukla
22 : 28
15.2. 15:00
AG069
Ostrava - HK Lovosice
26 : 30
2.liga starší dorostenci M
7.3. 15:00
AI085
Slavia Fatra Napajedla - Litovel
21 : 22
7.12. 14:00
AI064
Polanka - Vsetín
27 : 21
15.11. 14:00
AI046
Rožnov p.R. - Sokol Telnice
34 : 27
1.liga mladší dorostenci
28.3. 14:00
AJ107
Frýdek-Místek - Dukla
22 : 34
9.11. 13:00
AJ040
Kopřivnice - Zubří
23 : 41
26.10. 15:00
AJ034
Zubří - Strakonice
34 : 16
2.liga mladší dorostenci M
15.2. 13:00
AL069
Ostrava - Sokol Juliánov
40 : 29
7.12. 12:00
AL064
DTJ Polanka - Sokol Juliánov
30 : 22
15.11. 12:00
AL046
Rožnov p.R. - TJ Sokol Luhačovice
36 : 16
Žákovská liga starších žáků
8.2. 16:00
AO069
Kopřivnice A - STM Olomouc
27 : 23
8.2. 13:00
AO066
STM Olomouc - Litovel
23 : 19
8.2. 12:00
AO065
Kopřivnice A - Karviná A
18 : 27
8.2. 09:00
AO062
Litovel - Kopřivnice A
15 : 29
8.2. 08:00
AO061
STM Olomouc - Talent A
19 : 27
2.liga ženy M-sever
22.11. 11:00
ATD025
Karviná - Olomouc
30 : 20
26.10. 19:00
ATD014
L.Zubří - Paskov
28 : 30
19.10. 16:00
ATD011
TJ Nový Jičín - L.Zubří
24 : 27
12.10. 13:30
ATD003
Ostrava - L.Zubří
26 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2015 - 18. kolo - výsledky
video
online
Krmelín - Orlová "B"
41 : 13
video
online
Paskov - Klimkovice
20 : 24
video
online
Trnávka - Orlová
31 : 20
video
online
Suchdol n/O - Třinec
33 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Krmelín
16
15
0
1
471 : 314
30
2
Trnávka
16
14
0
2
489 : 326
28
3
Suchdol n/O
16
11
0
5
427 : 320
22
4
Orlová
16
9
0
7
420 : 370
18
5
Klimkovice
16
7
1
8
330 : 376
15
6
Paskov
16
6
1
9
452 : 444
13
7
Nový Jičín
16
5
0
11
397 : 394
10
8
Třinec
16
4
0
12
330 : 448
8
9
Orlová "B"
16
0
0
16
248 : 572
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.