Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
MSL muži
MSL starší žáci SKUPINA A
Rozpis soutěže
MSL starší žáci SKUPINA A
MSL mladší žáci SKUPINA A
MSL starší žáci SKUPINA B
MSL mladší žáci SKUPINA B
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Přemysl Fukala
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1990
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
19.4. 16:00
AA182
HC Zlín - Ronal Jičín
22 : 30
15.2. 10:30
AA106
Baník OKD Karviná - Sokol Přerov
36 : 24
1.liga muži
8.5. 10:30
AB131
Karviná B - Bohunice
30 : 27
25.4. 17:00
AB122
Bohunice - Náchod
24 : 31
12.4. 17:00
AB112
Kopřivnice - Karviná B
39 : 22
8.3. 16:30
AB089
Sokol Nové Veselí - Náchod
20 : 25
22.2. 17:00
AB073
Kopřivnice - Jičín "B"
42 : 29
29.11. 17:00
AB056
Náchod - Bohunice
33 : 26
9.11. 17:00
AB040
Kopřivnice - Náchod
35 : 35
19.10. 10:30
AB030
Bystřice p.H. - Talent Plzeň "B"
23 : 23
21.9. 13:00
AB002
Karviná B - Olomouc
26 : 23
2.liga muži SM
25.10. 16:00
AF036
Vsetín - V. Bystřice
29 : 33
1.liga starší dorostenci
8.3. 14:30
AG089
Sokol Nové Veselí - Zubří
32 : 25
2.liga starší dorostenci M
25.10. 14:00
AI036
Vsetín - V. Bystřice
35 : 31
1.liga mladší dorostenci
22.2. 15:00
AJ073
Kopřivnice - Jičín
29 : 26
21.9. 15:00
AJ002
Karviná - Frýdek-Místek
45 : 32
Český pohár mužů
19.11. 18:30
AM061
Kopřivnice - Olomouc
40 : 24
1.liga ženy
28.2. 16:00
AR125
Kunovice - H.Brod
22 : 19
1.2. 12:00
AR092
Olomouc B - S.Vršovice
37 : 26
16.11. 14:00
AR054
Zlín B - Slavia B
32 : 32
4.10. 18:00
AR015
Zlín B - Olomouc B
29 : 27
2.liga ženy M-A
11.4. 17:00
ATA033
Paskov - Sokol V. Meziříčí
22 : 37
2.liga ženy M-B
25.4. 15:00
ATB039
Bohunice - SK Velká Bystřice
33 : 20
2.liga ženy M-sever
11.11. 18:00
ATD027
Ostrava - Paskov
21 : 29
Liga starší dorostenky M sk.C
4.10. 12:00
AUC009
Zlín - Olomouc
23 : 22
2.liga starší dorostenky M
11.4. 15:00
AUF033
HC Ostrava - Sokol V. Meziříčí
15 : 25
Liga mladší dorostenky M sk.D
17.11. 10:00
AVD027
Zábřeh - Zlín
14 : 31
4.10. 14:00
AVD007
Zlín - Olomouc
32 : 31
2.liga mladší dorostenky M
25.4. 13:00
AVF039
Bohunice - DHK Zora Olomouc B
21 : 20
11.2. 17:00
AVF012
Karviná - Zábřeh
31 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro2015 - 20. kolo - výsledky
video
online
Ostrava - Karviná A
7 : 45
video
online
Polanka - F.-Místek A
19 : 35
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kopřivnice A
16
12
1
3
543 : 340
25
2
Karviná A
16
12
1
3
551 : 334
25
3
F.-Místek A
16
11
0
5
488 : 359
22
4
Polanka
16
2
0
14
297 : 538
4
5
Ostrava
16
2
0
14
261 : 569
4
Tabulka střelců
Adam Očkovič
KH Kopřivnice A
143
Alexandr Zamarski
HCB Karviná A
128
Radek Pavelčák
KH Kopřivnice A
104
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Očkovič
KH Kopřivnice A
21
Alexandr Zamarski
HCB Karviná A
15
Adam Gelnar
DTJ Polanka
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Bandy
Sokol Ostrava
20
Pavel Matonoha
KH Kopřivnice A
18
Lukáš Kubín
KH Kopřivnice A
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.