Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
MSL muži
Rozpis soutěže
MSL muži
MSL starší žáci SKUPINA A
MSL mladší žáci SKUPINA A
MSL starší žáci SKUPINA B
MSL mladší žáci SKUPINA B
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Radek Mohyla
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1990
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
19.4. 16:00
AA182
HC Zlín - Ronal Jičín
22 : 30
15.2. 10:30
AA106
Baník OKD Karviná - Sokol Přerov
36 : 24
1.liga muži
8.5. 10:30
AB131
Karviná B - Bohunice
30 : 27
25.4. 17:00
AB122
Bohunice - Náchod
24 : 31
12.4. 17:00
AB112
Kopřivnice - Karviná B
39 : 22
8.3. 16:30
AB089
Sokol Nové Veselí - Náchod
20 : 25
22.2. 17:00
AB073
Kopřivnice - Jičín "B"
42 : 29
29.11. 17:00
AB056
Náchod - Bohunice
33 : 26
9.11. 17:00
AB040
Kopřivnice - Náchod
35 : 35
19.10. 10:30
AB030
Bystřice p.H. - Talent Plzeň "B"
23 : 23
2.liga muži SM
9.5. 11:30
AF128
Hlučín - L.Zubří
22 : 28
29.3. 18:00
AF106
Zubří B - L.Zubří
32 : 37
25.10. 16:00
AF036
Vsetín - V. Bystřice
29 : 33
1.liga starší dorostenci
29.3. 16:00
AG106
Zubří - Kopřivnice
41 : 21
8.3. 14:30
AG089
Sokol Nové Veselí - Zubří
32 : 25
9.11. 15:00
AG040
Kopřivnice - Zubří
23 : 30
2.liga starší dorostenci M
25.10. 14:00
AI036
Vsetín - V. Bystřice
35 : 31
1.liga mladší dorostenci
29.3. 14:00
AJ106
Zubří - Kopřivnice
39 : 24
22.2. 15:00
AJ073
Kopřivnice - Jičín
29 : 26
2.liga mladší dorostenci M
6.12. 16:30
AL063
Třinec - V. Bystřice
34 : 47
Český pohár mužů
19.11. 18:30
AM061
Kopřivnice - Olomouc
40 : 24
1.liga ženy
28.2. 16:00
AR125
Kunovice - H.Brod
22 : 19
1.2. 12:00
AR092
Olomouc B - S.Vršovice
37 : 26
14.12. 13:45
AR078
Olomouc B - Otrokovice
33 : 35
16.11. 14:00
AR054
Zlín B - Slavia B
32 : 32
4.10. 18:00
AR015
Zlín B - Olomouc B
29 : 27
2.liga ženy M-B
25.4. 15:00
ATB039
Bohunice - SK Velká Bystřice
33 : 20
2.liga ženy M-sever
11.11. 18:00
ATD027
Ostrava - Paskov
21 : 29
Liga starší dorostenky M sk.C
14.12. 12:00
AUC045
Olomouc - HK Hodonín
44 : 27
3.12. 17:15
AUC043
HC Ostrava - Poruba
17 : 37
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2015 - 18. kolo - výsledky
video
online
Krmelín - Orlová "B"
41 : 13
video
online
Paskov - Klimkovice
20 : 24
video
online
Trnávka - Orlová
31 : 20
video
online
Suchdol n/O - Třinec
33 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Krmelín
16
15
0
1
471 : 314
30
2
Trnávka
16
14
0
2
489 : 326
28
3
Suchdol n/O
16
11
0
5
427 : 320
22
4
Orlová
16
9
0
7
420 : 370
18
5
Klimkovice
16
7
1
8
330 : 376
15
6
Paskov
16
6
1
9
452 : 444
13
7
Nový Jičín
16
5
0
11
397 : 394
10
8
Třinec
16
4
0
12
330 : 448
8
9
Orlová "B"
16
0
0
16
248 : 572
0
Tabulka střelců
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
155
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
122
Lukáš Přívara
TJ Meteor Orlová
117
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
38
Jiří Dostalík
TJ Nový Jičín
21
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Havlík
KH Orel Paskov
36
Zdeněk Schäfer
TJ Nový Jičín
32
Lukáš Klvač
TJ Meteor Orlová "B"
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.