Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
MSL muži
MSL starší žáci SKUPINA A
MSL mladší žáci SKUPINA A
MSL starší žáci SKUPINA B
Rozpis soutěže
MSL starší žáci SKUPINA B
MSL mladší žáci SKUPINA B
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Radek Mohyla
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1990
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Liga starší dorostenky M sk.C
4.10. 12:00
AUC009
Zlín - Olomouc
23 : 22
Liga mladší dorostenky M sk.D
17.11. 10:00
AVD027
Zábřeh - Zlín
14 : 31
4.10. 14:00
AVD007
Zlín - Olomouc
32 : 31
2.liga mladší dorostenky M
25.4. 13:00
AVF039
Bohunice - DHK Zora Olomouc B
21 : 20
11.2. 17:00
AVF012
Karviná - Zábřeh
31 : 27
1.2. 10:15
AVF004
DHK Zora Olomouc B - Zábřeh
38 : 25
W.H.I.L.
26.10. 16:00
AW028
HC Zlín - Bemaco Prešov
25 : 17
Jihomoravská liga ml. žákyň
30.5. 09:30
LJ050
Hodonín - Velká n.V.
4 : 25
MSL muži
18.4. 11:00
NA051
Orlová "B" - Trnávka
12 : 38
18.4. 09:00
NA052
Orlová - Třinec
41 : 13
11.10. 13:30
NA025
Třinec - Klimkovice
22 : 25
MSL mladší žáci SKUPINA B
6.6. 10:00
NE039
Opava - F.-Místek B
22 : 28
18.10. 10:00
NE016
Klimkovice - Nový Jičín
14 : 11
Moravskoslezská liga starší žačky
13.9. 12:00
NJ004
HC Ostrava - Karviná
21 : 32
Moravskoslezská liga mladší žačky
10.10. 16:00
NK019
Karviná - Nový Jičín
14 : 14
Zpět
Kalendář
Předchozí kola
jaro2015 - 20. kolo - výsledky
video
online
Kopřivnice B - Sokol Krmelín
36 : 17
video
online
Nový Jičín - F.-Místek B
18 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
F.-Místek B
16
14
1
1
450 : 288
29
2
Kopřivnice B
16
11
2
3
387 : 278
24
3
Karviná B
16
9
1
6
407 : 296
19
4
Nový Jičín
16
3
0
13
236 : 461
6
5
Sokol Krmelín
16
1
0
15
254 : 411
2
Tabulka střelců
Pavel Fuciman
SKP Frýdek-Místek B
160
Martin Hrachovec
TJ Nový Jičín
122
Jakub Ondrušík
SKP Frýdek-Místek B
99
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Fuciman
SKP Frýdek-Místek B
10
Jakub Ondrušík
SKP Frýdek-Místek B
7
David Kurnik
HCB Karviná B"
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Alaxa
KH Kopřivnice B
16
Radek Šmahlík
KH Kopřivnice B
12
Jakub Ondrušík
SKP Frýdek-Místek B
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.