Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
MSL muži
MSL starší žáci SKUPINA A
MSL mladší žáci SKUPINA A
MSL starší žáci SKUPINA B
Rozpis soutěže
MSL starší žáci SKUPINA B
MSL mladší žáci SKUPINA B
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Petr Sláma
Mateřský klub
SSK Talent 90 Plzeň
Rok narození
1993
Typ licence
Licence B
Platnost licence
27.8.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
30.5. 13:30
A083
Rokycany - HC Plzeň
20 : 20
23.5. 17:00
A079
Šťáhlavy "B" - Rokycany
29 : 26
19.4. 15:00
A052
Třemošná - Rokycany
15 : 14
26.10. 17:00
A039
Bolevec M.A.T. - Košutka B
33 : 23
5.10. 17:00
A021
Bolevec M.A.T. - VŠ Plzeň "B"
26 : 22
13.9. 16:00
A07
Rokycany - Třemošná
18 : 22
2 liga muži JZČ
4.4. 15:30
AC079
Starý Plzenec - Sezimovo Ústí
32 : 13
14.2. 17:00
AC071
Košutka - Zruč n.S.
34 : 21
6.12. 17:00
AC063
Košutka - Č.Budějovice
39 : 23
1.liga starší dorostenci
28.2. 14:00
AG084
Dukla - Kopřivnice
31 : 20
9.11. 15:00
AG042
Talent Plzeň - Ostrava
28 : 16
2.liga starší dorostenci Č
14.2. 15:00
AH071
TJ Košutka - 1.HK Dvůr Králové
28 : 19
6.12. 15:00
AH063
TJ Košutka - Loko Č.Budějovice
34 : 21
1.liga mladší dorostenci
28.2. 12:00
AJ084
Dukla - Kopřivnice
40 : 25
9.11. 13:00
AJ042
Talent Plzeň - Zlín
29 : 19
27.9. 12:00
AJ008
Dukla - Strakonice
44 : 23
2.liga mladší dorostenci Č
20.9. 15:00
AK002
Sokol Šťáhlavy - Lokomotiva Vršovice
36 : 25
Žákovská liga starších žáků
12.4. 17:00
AO230
Kopřivnice A - Uherské Hradiště
40 : 15
12.4. 16:00
AO229
Telnice - Loko Louny
16 : 24
12.4. 15:00
AO228
Sokol Úvaly A - Kopřivnice A
15 : 31
12.4. 11:00
AO224
Uherské Hradiště - Sokol Úvaly A
18 : 24
21.3. 16:30
AO159
Sokol Úvaly A - F.-Místek A
24 : 22
21.3. 13:30
AO156
F.-Místek A - Zubří A
17 : 22
21.3. 12:30
AO155
Sokol Úvaly A - TJ Sokol Bělá
26 : 19
21.3. 10:30
AO153
TJ Sokol Bělá - F.-Místek A
20 : 16
21.3. 08:30
AO151
F.-Místek A - Talent A
17 : 24
2.liga ženy Č
10.5. 14:00
AS122
Slavoj Tachov - Turnov
28 : 19
11.4. 15:00
AS103
Loko Cheb - Kobylisy B
19 : 25
22.3. 14:00
AS095
Slavoj Tachov - S.Vršovice B
25 : 22
1.3. 14:00
AS082
Slavoj Tachov - SVŠ Plzeň A
21 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro2015 - 20. kolo - výsledky
video
online
Kopřivnice B - Sokol Krmelín
36 : 17
video
online
Nový Jičín - F.-Místek B
18 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
F.-Místek B
16
14
1
1
450 : 288
29
2
Kopřivnice B
16
11
2
3
387 : 278
24
3
Karviná B
16
9
1
6
407 : 296
19
4
Nový Jičín
16
3
0
13
236 : 461
6
5
Sokol Krmelín
16
1
0
15
254 : 411
2
Tabulka střelců
Pavel Fuciman
SKP Frýdek-Místek B
160
Martin Hrachovec
TJ Nový Jičín
122
Jakub Ondrušík
SKP Frýdek-Místek B
99
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Fuciman
SKP Frýdek-Místek B
10
Jakub Ondrušík
SKP Frýdek-Místek B
7
David Kurnik
HCB Karviná B"
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Alaxa
KH Kopřivnice B
16
Radek Šmahlík
KH Kopřivnice B
12
Jakub Ondrušík
SKP Frýdek-Místek B
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.