Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
MSL muži
Rozpis soutěže
MSL muži
MSL starší žáci SKUPINA A
MSL mladší žáci SKUPINA A
MSL starší žáci SKUPINA B
MSL mladší žáci SKUPINA B
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Pavel Blanar
Mateřský klub
Liberec Handball
Rok narození
1991
Typ licence
Licence B
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
25.4. 18:00
AA183
Ronal Jičín - HC Zlín
27 : 23
14.3. 18:00
AA128
A.S.A. Lovosice - Sokol Přerov
40 : 20
1.liga muži
10.5. 17:00
AB127
Jičín "B" - Strakonice
36 : 28
9.5. 17:00
AB128
Dvůr Králové - Kopřivnice
29 : 29
3.5. 15:00
AB104
Chodov - Dvůr Králové
39 : 17
21.3. 18:00
AB100
Strakonice - Náchod
37 : 29
15.3. 17:00
AB091
Jičín "B" - Chodov
29 : 22
7.3. 15:00
AB088
Dvůr Králové - Olomouc
20 : 18
1.3. 17:00
AB079
Jičín "B" - Karviná B
26 : 20
28.2. 17:00
AB080
Náchod - Chodov
26 : 25
15.2. 17:00
AB067
Jičín "B" - Náchod
24 : 22
30.11. 17:00
AB055
Jičín "B" - Olomouc
33 : 23
8.11. 18:00
AB039
Strakonice - Karviná B
22 : 20
19.10. 15:00
AB025
Chodov - Jičín "B"
26 : 26
4.10. 18:00
AB016
Dvůr Králové - Bohunice
21 : 21
28.9. 10:30
AB012
Náchod - Karviná B
30 : 21
20.9. 17:00
AB001
Náchod - Jičín "B"
24 : 24
2 liga muži JZČ
6.12. 18:00
AC062
S.Vršovice - Zruč n.S.
30 : 21
2.liga muži SVČ
22.2. 16:00
AD077
HK Lovosice B - Ml. Boleslav
28 : 18
1.liga starší dorostenci
15.3. 15:00
AG091
Jičín - HK Lovosice
20 : 17
1.3. 15:00
AG079
Jičín - Karviná
28 : 18
24.2. 19:00
AG067
Jičín - Zubří
35 : 27
22.2. 14:00
AG077
HK Lovosice - Frýdek-Místek
38 : 23
30.11. 15:00
AG055
Jičín - Frýdek-Místek
31 : 26
2.liga starší dorostenci Č
21.3. 14:15
AH100
ČZ HBC Strakonice 1921 - Náchod
27 : 16
28.2. 14:00
AH080
Náchod - Chodov
26 : 28
1.liga mladší dorostenci
10.5. 15:00
AJ127
Jičín - Strakonice
37 : 19
9.5. 15:00
AJ128
D.Králové - Kopřivnice
24 : 40
21.3. 16:00
AJ100
Strakonice - Zubří
24 : 36
24.2. 17:00
AJ067
Jičín - Zubří
30 : 32
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2015 - 18. kolo - výsledky
video
online
Krmelín - Orlová "B"
41 : 13
video
online
Paskov - Klimkovice
20 : 24
video
online
Trnávka - Orlová
31 : 20
video
online
Suchdol n/O - Třinec
33 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Krmelín
16
15
0
1
471 : 314
30
2
Trnávka
16
14
0
2
489 : 326
28
3
Suchdol n/O
16
11
0
5
427 : 320
22
4
Orlová
16
9
0
7
420 : 370
18
5
Klimkovice
16
7
1
8
330 : 376
15
6
Paskov
16
6
1
9
452 : 444
13
7
Nový Jičín
16
5
0
11
397 : 394
10
8
Třinec
16
4
0
12
330 : 448
8
9
Orlová "B"
16
0
0
16
248 : 572
0
Tabulka střelců
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
155
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
122
Lukáš Přívara
TJ Meteor Orlová
117
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
38
Jiří Dostalík
TJ Nový Jičín
21
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Havlík
KH Orel Paskov
36
Zdeněk Schäfer
TJ Nový Jičín
32
Lukáš Klvač
TJ Meteor Orlová "B"
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.