Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
MSL muži
MSL starší žáci SKUPINA A
MSL mladší žáci SKUPINA A
MSL starší žáci SKUPINA B
MSL mladší žáci SKUPINA B
Rozpis soutěže
MSL mladší žáci SKUPINA B
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Jaroslav Artl
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
22.8.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
25.4. 15:30
AC123
Milevsko - Sezimovo Ústí
20 : 19
12.4. 17:00
AC113
Sokol Kobylisy - Chodov B
24 : 20
29.3. 18:30
AC108
Třeboň - Milevsko
41 : 9
21.3. 17:00
AC098
Košutka - Třeboň
34 : 30
8.3. 16:00
AC086
S.Vršovice - Milevsko
43 : 15
14.2. 18:00
AC072
S.Vršovice - Sokol Kobylisy
21 : 20
22.11. 18:30
AC053
Milevsko - Bohemians
26 : 25
26.10. 18:00
AC034
Bohemians - Sokol Kobylisy
32 : 30
5.10. 10:45
AC013
Sezimovo Ústí - Starý Plzenec
19 : 19
27.9. 18:00
AC010
Třeboň - Č.Budějovice
42 : 25
20.9. 18:00
AC005
Zruč n.S. - Košutka
21 : 25
2.liga muži SVČ
19.4. 18:30
AD119
Praha 4 - Loko Louny
31 : 28
28.3. 16:00
AD107
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
38 : 19
7.3. 17:00
AD085
TJ Sokol Bělá - Jablonec
19 : 30
1.3. 17:00
AD083
Loko Louny - Kolín
33 : 29
22.2. 17:00
AD075
Libčice n. Vlt. - Loko Louny
29 : 29
6.12. 10:30
AD061
Kolín - Jablonec
22 : 23
1.11. 17:00
AD043
Jablonec - 1.HC Pardubice
33 : 25
26.10. 12:00
AD035
Ústí n.L. - Libčice n. Vlt.
25 : 29
19.10. 16:00
AD025
HK Lovosice B - Jablonec
45 : 14
5.10. 17:00
AD018
Slavia - TJ Sokol Bělá
34 : 25
21.9. 17:30
AD001
Praha 4 - Jablonec
33 : 25
1.liga starší dorostenci
30.11. 18:30
AG059
Sokol Nové Veselí - Kopřivnice
45 : 20
19.10. 14:00
AG025
HK Lovosice - Jičín
34 : 25
2.liga starší dorostenci Č
29.3. 16:30
AH108
Třeboň - D. Cerekev
30 : 13
21.3. 15:00
AH098
TJ Košutka - Třeboň
37 : 27
1.11. 15:00
AH043
ELP Jablonec - Třeboň
35 : 28
5.10. 09:00
AH013
Sp.MAS Sezimovo Ústí - ELP Jablonec
17 : 31
27.9. 16:00
AH010
Třeboň - Loko Č.Budějovice
27 : 28
1.liga mladší dorostenci
30.11. 16:30
AJ059
Sokol Nové Veselí - Kopřivnice
40 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro2015 - 20. kolo - výsledky
video
online
Klimkovice - Karviná C
20 : 17
video
online
Paskov - Opava
8 : 33
video
online
Nový Jičín - F.-Místek B
21 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
F.-Místek B
20
20
0
0
667 : 263
40
2
Nový Jičín
20
13
0
7
429 : 348
26
3
Opava
20
12
0
8
486 : 364
24
4
Klimkovice
20
11
0
9
467 : 456
22
5
Karviná C
20
4
0
16
318 : 529
8
6
Paskov
20
0
0
20
186 : 593
0
Tabulka střelců
Adam Miroš
Sokol Klimkovice
135
Tadeáš Durčák
SK Opava
118
Antonín Borák
SKP Frýdek-Místek B
108
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Václav Mlčoušek
SKP Frýdek-Místek B
8
Tadeáš Durčák
SK Opava
8
Adam Miroš
Sokol Klimkovice
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Zbytek
SK Opava
12
Lukáš Brázdil
SKP Frýdek-Místek B
10
Petr Vágo
KH Orel Paskov
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.