Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
MSL muži
Rozpis soutěže
MSL muži
MSL starší žáci SKUPINA A
MSL mladší žáci SKUPINA A
MSL starší žáci SKUPINA B
MSL mladší žáci SKUPINA B
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Jaroslav Artl
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
22.8.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mladší dorostenci
19.10. 12:00
AJ025
HK Lovosice - Jičín
28 : 22
2.liga mladší dorostenci Č
8.3. 14:00
AK086
S.Vršovice - Loko Louny
19 : 34
7.3. 13:00
AK085
TJ Sokol Bělá p.B. - Chrudim
33 : 18
1.3. 14:30
AK083
Loko Louny - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
41 : 21
14.2. 14:30
AK072
S.Vršovice - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
25 : 22
6.12. 13:00
AK061
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - Chrudim
26 : 14
20.9. 16:00
AK005
TJ Sparta Kutná Hora - TJ Sokol Bělá p.B.
25 : 21
Český pohár mužů
14.9. 14:30
AM039
Ml. Boleslav - Liberec
19 : 18
30.8. 18:00
AM004
Milevsko - Č.Budějovice
17 : 28
Žákovská liga starších žáků
18.1. 17:00
AO029
Jičín - Talent A
14 : 23
18.1. 15:00
AO027
Loko Louny - Jičín
9 : 25
18.1. 13:00
AO025
Jičín - Pardubice
29 : 18
18.1. 11:00
AO023
Pardubice - Talent A
10 : 28
18.1. 09:00
AO021
Talent A - Loko Louny
26 : 22
Žákovská liga starších žaček
8.2. 17:00
AP080
Ivančice - S.Vršovice
29 : 15
8.2. 16:00
AP079
Žeravice - ZŠ Holečkova
29 : 13
8.2. 13:00
AP076
ZŠ Holečkova - Veselí n.M.
12 : 19
8.2. 12:00
AP075
Žeravice - Ivančice
19 : 24
8.2. 09:00
AP072
Veselí n.M. - Žeravice
27 : 13
2.liga ženy Č
10.5. 18:00
AS125
S.Vršovice B - Kobylisy B
26 : 35
29.3. 13:30
AS097
Milevsko - Loko Cheb
26 : 27
8.3. 18:00
AS086
S.Vršovice B - Milevsko
26 : 25
7.3. 15:00
AS085
TJ Sokol Bělá - Loko Cheb
36 : 25
14.2. 16:15
AS072
S.Vršovice B - Strakonice
22 : 28
22.11. 16:30
AS053
Milevsko - Turnov
20 : 26
18.10. 17:30
AS020
Milevsko - S.Vršovice B
25 : 20
1.liga starší dorostenky
24.5. 15:30
AU055
DHK Baník Most - Zlín
25 : 26
2.liga starší dorostenky Č
10.5. 16:00
AUE046
Astra Praha - TJ AŠ Mladá Boleslav
19 : 18
19.4. 16:45
AUE047
Kobylisy - S.Vršovice
26 : 25
15.2. 17:30
AUE001
Kobylisy - Házená J.Hradec
23 : 19
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2015 - 18. kolo - výsledky
video
online
Krmelín - Orlová "B"
41 : 13
video
online
Paskov - Klimkovice
20 : 24
video
online
Trnávka - Orlová
31 : 20
video
online
Suchdol n/O - Třinec
33 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Krmelín
16
15
0
1
471 : 314
30
2
Trnávka
16
14
0
2
489 : 326
28
3
Suchdol n/O
16
11
0
5
427 : 320
22
4
Orlová
16
9
0
7
420 : 370
18
5
Klimkovice
16
7
1
8
330 : 376
15
6
Paskov
16
6
1
9
452 : 444
13
7
Nový Jičín
16
5
0
11
397 : 394
10
8
Třinec
16
4
0
12
330 : 448
8
9
Orlová "B"
16
0
0
16
248 : 572
0
Tabulka střelců
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
155
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
122
Lukáš Přívara
TJ Meteor Orlová
117
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
38
Jiří Dostalík
TJ Nový Jičín
21
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Havlík
KH Orel Paskov
36
Zdeněk Schäfer
TJ Nový Jičín
32
Lukáš Klvač
TJ Meteor Orlová "B"
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.