Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
MSL muži
MSL starší žáci SKUPINA A
MSL mladší žáci SKUPINA A
MSL starší žáci SKUPINA B
MSL mladší žáci SKUPINA B
Rozpis soutěže
MSL mladší žáci SKUPINA B
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Jakub Uhlíř
Mateřský klub
TJ JM Chodov
Rok narození
1995
Typ licence
Licence B
Platnost licence
9.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladší dorostenci Č
29.3. 17:00
AK103
Chrudim - Liberec
19 : 41
15.2. 14:00
AK068
Lokomotiva Vršovice - Sokol Šťáhlavy
21 : 41
Žákovská liga starších žáků
12.4. 14:00
AO227
Uherské Hradiště - Telnice
21 : 16
12.4. 13:00
AO226
Loko Louny - Sokol Úvaly A
26 : 15
12.4. 10:00
AO223
Kopřivnice A - Loko Louny
19 : 22
12.4. 09:00
AO222
Sokol Úvaly A - Telnice
19 : 11
12.4. 08:00
AO221
Loko Louny - Uherské Hradiště
27 : 12
18.1. 18:00
AO030
Pardubice - Loko Louny
12 : 23
18.1. 16:00
AO028
HK B Most - Pardubice
25 : 24
18.1. 14:00
AO026
Talent A - HK B Most
30 : 10
18.1. 12:00
AO024
Loko Louny - HK B Most
29 : 22
18.1. 10:00
AO022
HK B Most - Jičín
16 : 22
Žákovská liga starších žaček
22.3. 13:30
AP196
S.Vršovice - SKH Velká n.V.
13 : 23
22.3. 11:30
AP194
Kobylisy II - SKH Velká n.V.
15 : 15
22.3. 09:30
AP192
SKH Velká n.V. - DHC Plzeň A
12 : 18
2.liga ženy Č
25.10. 15:00
AS026
Kobylisy B - Ústí n.L.
25 : 24
18.10. 17:00
AS024
Ústí n.L. - Astra
24 : 25
Liga starší dorostenky Č sk.A
9.11. 12:00
AUA019
Astra Praha - DHK Baník Most
10 : 25
1.liga mladší dorostenky
7.3. 10:00
AV024
Háje - Olomouc
20 : 25
Liga mladší dorostenky Č sk.A
15.11. 10:30
AVA024
Háje - DHC Plzeň
19 : 18
18.10. 15:00
AVA012
HK Spartak Ústí n.L. - HC Plzeň
29 : 18
Liga mladší dorostenky Č sk.B
25.10. 17:00
AVB013
Kobylisy - Loko Č.Budějovice
29 : 19
Přebor Prahy mužů
26.6. 18:00
BA069
Tamburello - Praha 4 "B"
25 : 23
20.4. 20:45
BA051
Praha 4 "B" - Slavia B
34 : 21
31.10. 19:00
BA044
Sorry HáK - Všenory
20 : 24
14.8. 18:00
BA008
L.Vršovice B - Sorry HáK
30 : 23
Přebor Prahy žen
5.6. 19:45
BB054
Střešovice A - Mělník
19 : 19
24.5. 18:00
BB038
Háje - Střešovice A
17 : 19
23.10. 18:15
BB004
Praha 4 - Mělník
13 : 24
Přebor Prahy starších žáků
1.11. 15:00
BC060
Chodov - Dukla 6
15 : 14
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro2015 - 20. kolo - výsledky
video
online
Klimkovice - Karviná C
20 : 17
video
online
Paskov - Opava
8 : 33
video
online
Nový Jičín - F.-Místek B
21 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
F.-Místek B
20
20
0
0
667 : 263
40
2
Nový Jičín
20
13
0
7
429 : 348
26
3
Opava
20
12
0
8
486 : 364
24
4
Klimkovice
20
11
0
9
467 : 456
22
5
Karviná C
20
4
0
16
318 : 529
8
6
Paskov
20
0
0
20
186 : 593
0
Tabulka střelců
Adam Miroš
Sokol Klimkovice
135
Tadeáš Durčák
SK Opava
118
Antonín Borák
SKP Frýdek-Místek B
108
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Václav Mlčoušek
SKP Frýdek-Místek B
8
Tadeáš Durčák
SK Opava
8
Adam Miroš
Sokol Klimkovice
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Zbytek
SK Opava
12
Lukáš Brázdil
SKP Frýdek-Místek B
10
Petr Vágo
KH Orel Paskov
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.