Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
MSL muži
MSL starší žáci SKUPINA A
MSL mladší žáci SKUPINA A
MSL starší žáci SKUPINA B
MSL mladší žáci SKUPINA B
Moravskoslezská liga starší žačky
Rozpis soutěže
MSL starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Jakub Uhlíř
Mateřský klub
TJ JM Chodov
Rok narození
1995
Typ licence
Licence B
Platnost licence
9.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladší dorostenci Č
29.3. 17:00
AK103
Chrudim - Liberec
19 : 41
15.2. 14:00
AK068
Lokomotiva Vršovice - Sokol Šťáhlavy
21 : 41
Žákovská liga starších žáků
12.4. 14:00
AO227
Uherské Hradiště - Telnice
21 : 16
12.4. 13:00
AO226
Loko Louny - Sokol Úvaly A
26 : 15
12.4. 10:00
AO223
Kopřivnice A - Loko Louny
19 : 22
12.4. 09:00
AO222
Sokol Úvaly A - Telnice
19 : 11
12.4. 08:00
AO221
Loko Louny - Uherské Hradiště
27 : 12
18.1. 18:00
AO030
Pardubice - Loko Louny
12 : 23
18.1. 16:00
AO028
HK B Most - Pardubice
25 : 24
18.1. 14:00
AO026
Talent A - HK B Most
30 : 10
18.1. 12:00
AO024
Loko Louny - HK B Most
29 : 22
18.1. 10:00
AO022
HK B Most - Jičín
16 : 22
Žákovská liga starších žaček
22.3. 13:30
AP196
S.Vršovice - SKH Velká n.V.
13 : 23
22.3. 11:30
AP194
Kobylisy II - SKH Velká n.V.
15 : 15
22.3. 09:30
AP192
SKH Velká n.V. - DHC Plzeň A
12 : 18
2.liga ženy Č
25.10. 15:00
AS026
Kobylisy B - Ústí n.L.
25 : 24
18.10. 17:00
AS024
Ústí n.L. - Astra
24 : 25
Liga starší dorostenky Č sk.A
9.11. 12:00
AUA019
Astra Praha - DHK Baník Most
10 : 25
1.liga mladší dorostenky
7.3. 10:00
AV024
Háje - Olomouc
20 : 25
Liga mladší dorostenky Č sk.A
15.11. 10:30
AVA024
Háje - DHC Plzeň
19 : 18
18.10. 15:00
AVA012
HK Spartak Ústí n.L. - HC Plzeň
29 : 18
Liga mladší dorostenky Č sk.B
25.10. 17:00
AVB013
Kobylisy - Loko Č.Budějovice
29 : 19
Přebor Prahy mužů
26.6. 18:00
BA069
Tamburello - Praha 4 "B"
25 : 23
20.4. 20:45
BA051
Praha 4 "B" - Slavia B
34 : 21
31.10. 19:00
BA044
Sorry HáK - Všenory
20 : 24
14.8. 18:00
BA008
L.Vršovice B - Sorry HáK
30 : 23
Přebor Prahy žen
5.6. 19:45
BB054
Střešovice A - Mělník
19 : 19
24.5. 18:00
BB038
Háje - Střešovice A
17 : 19
23.10. 18:15
BB004
Praha 4 - Mělník
13 : 24
Přebor Prahy starších žáků
1.11. 15:00
BC060
Chodov - Dukla 6
15 : 14
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro2015 - 28. kolo - výsledky
video
online
Ostrava-Zábřeh - HC Ostrava
28 : 15
video
online
Bohumín - Hlučín
8 : 30
video
online
Poruba - Karviná
21 : 37
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ostrava-Zábřeh
24
20
1
3
748 : 401
41
2
Hlučín
24
19
0
5
671 : 384
38
3
Karviná
24
16
1
7
728 : 443
33
4
Poruba
24
15
2
7
643 : 447
32
5
HC Ostrava
24
8
0
16
570 : 568
16
6
Nový Jičín
24
2
1
21
212 : 732
5
7
Bohumín
24
1
1
22
222 : 819
3
Tabulka střelců
Klára Jankovičová
HC Ostrava
218
Eliška Desortová
HC Hlučín
208
Eliška Mihačová
HC Hlučín
162
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Klára Martináková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
62
Ivana Novobilská
Sokol Poruba
28
Barbara Noworytová
TJ Sokol Karviná
21
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dominika Drzyzgová
TJ Sokol Karviná
28
Markéta Zmydlochová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
18
Kateřina Kusynová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.