Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
MSL muži
Rozpis soutěže
MSL muži
MSL starší žáci SKUPINA A
MSL mladší žáci SKUPINA A
MSL starší žáci SKUPINA B
MSL mladší žáci SKUPINA B
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Lenka Minaříková
Post
Mateřský klub
TJ Jiskra Otrokovice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1983
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
16
Počet branek
12
Starty
Český pohár žen
28.10. [AN025]
Otrokovice - Veselí n.M.
23 : 33
2 branek
14.09. [AN018]
Karviná - Otrokovice
22 : 25
0 branek
1.liga ženy
01.03. [AR123]
Otrokovice - Č.Budějovice
25 : 19
0 branek
21.02. [AR117]
J.Hradec - Otrokovice
21 : 29
1 branek
14.02. [AR108]
Otrokovice - Kobylisy
25 : 26
0 branek
07.02. [AR104]
HC Plzeň - Otrokovice
26 : 21
2 branek
01.02. [AR093]
Otrokovice - Zlín B
31 : 28
0 branek
20.12. [AR091]
Otrokovice - S.Vršovice
30 : 37
0 branek
14.12. [AR078]
Olomouc B - Otrokovice
33 : 35
1 branek
07.12. [AR077]
Most B - Otrokovice
27 : 24
1 branek
29.11. [AR065]
Otrokovice - Kunovice
36 : 31
1 branek
23.11. [AR062]
Poruba B - Otrokovice
27 : 21
0 branek
02.11. [AR039]
Otrokovice - Slavia B
27 : 23
2 branek
19.10. [AR026]
Otrokovice - J.Hradec
27 : 29
1 branek
05.10. [AR017]
Kobylisy - Otrokovice
33 : 25
1 branek
28.09. [AR013]
Otrokovice - HC Plzeň
22 : 24
0 branek
Předchozí kola
jaro 2015 - 18. kolo - výsledky
video
online
Krmelín - Orlová "B"
41 : 13
video
online
Paskov - Klimkovice
20 : 24
video
online
Trnávka - Orlová
31 : 20
video
online
Suchdol n/O - Třinec
33 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Krmelín
16
15
0
1
471 : 314
30
2
Trnávka
16
14
0
2
489 : 326
28
3
Suchdol n/O
16
11
0
5
427 : 320
22
4
Orlová
16
9
0
7
420 : 370
18
5
Klimkovice
16
7
1
8
330 : 376
15
6
Paskov
16
6
1
9
452 : 444
13
7
Nový Jičín
16
5
0
11
397 : 394
10
8
Třinec
16
4
0
12
330 : 448
8
9
Orlová "B"
16
0
0
16
248 : 572
0
Tabulka střelců
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
155
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
122
Lukáš Přívara
TJ Meteor Orlová
117
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
38
Jiří Dostalík
TJ Nový Jičín
21
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Havlík
KH Orel Paskov
36
Zdeněk Schäfer
TJ Nový Jičín
32
Lukáš Klvač
TJ Meteor Orlová "B"
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.