Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
MSL muži
Rozpis soutěže
MSL muži
MSL starší žáci SKUPINA A
MSL mladší žáci SKUPINA A
MSL starší žáci SKUPINA B
MSL mladší žáci SKUPINA B
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Petr Franěk
Post
Mateřský klub
Tatran Bohunice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1988
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
22
Počet branek
43
Starty
1.liga muži
08.05. [AB131]
Karviná B - Bohunice
30 : 27
7 branek
19.04. [AB120]
Olomouc - Bohunice
26 : 22
0 branek
11.04. [AB109]
Bohunice - Jičín "B"
32 : 27
2 branek
28.03. [AB108]
Bohunice - Talent Plzeň "B"
25 : 29
2 branek
22.03. [AB098]
Bystřice p.H. - Bohunice
32 : 20
1 branek
14.03. [AB095]
Bohunice - Kopřivnice
29 : 36
0 branek
07.03. [AB087]
Strakonice - Bohunice
30 : 26
5 branek
01.03. [AB082]
Bohunice - Dvůr Králové
19 : 24
3 branek
21.02. [AB076]
Bohunice - Sokol Nové Veselí
26 : 25
2 branek
14.02. [AB069]
Bohunice - Chodov
24 : 24
5 branek
07.12. [AB065]
Bohunice - Karviná B
31 : 21
0 branek
29.11. [AB056]
Náchod - Bohunice
33 : 26
1 branek
22.11. [AB054]
Bohunice - Olomouc
24 : 24
1 branek
09.11. [AB042]
Talent Plzeň "B" - Bohunice
27 : 26
1 branek
25.10. [AB032]
Bohunice - Bystřice p.H.
26 : 24
2 branek
19.10. [AB029]
Kopřivnice - Bohunice
30 : 26
1 branek
11.10. [AB021]
Bohunice - Strakonice
22 : 33
0 branek
04.10. [AB016]
Dvůr Králové - Bohunice
21 : 21
2 branek
28.09. [AB010]
Sokol Nové Veselí - Bohunice
32 : 23
0 branek
21.09. [AB003]
Chodov - Bohunice
27 : 23
0 branek
Český pohár mužů
27.11. [AM053]
Bohunice - Zruč n.S.
34 : 17
3 branek
13.09. [AM046]
SK Kuřim - Bohunice
22 : 35
5 branek
Předchozí kola
jaro 2015 - 18. kolo - výsledky
video
online
Krmelín - Orlová "B"
41 : 13
video
online
Paskov - Klimkovice
20 : 24
video
online
Trnávka - Orlová
31 : 20
video
online
Suchdol n/O - Třinec
33 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Krmelín
16
15
0
1
471 : 314
30
2
Trnávka
16
14
0
2
489 : 326
28
3
Suchdol n/O
16
11
0
5
427 : 320
22
4
Orlová
16
9
0
7
420 : 370
18
5
Klimkovice
16
7
1
8
330 : 376
15
6
Paskov
16
6
1
9
452 : 444
13
7
Nový Jičín
16
5
0
11
397 : 394
10
8
Třinec
16
4
0
12
330 : 448
8
9
Orlová "B"
16
0
0
16
248 : 572
0
Tabulka střelců
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
155
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
122
Lukáš Přívara
TJ Meteor Orlová
117
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
38
Jiří Dostalík
TJ Nový Jičín
21
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Havlík
KH Orel Paskov
36
Zdeněk Schäfer
TJ Nový Jičín
32
Lukáš Klvač
TJ Meteor Orlová "B"
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.