Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
MSL muži
Rozpis soutěže
MSL muži
MSL starší žáci SKUPINA A
MSL mladší žáci SKUPINA A
MSL starší žáci SKUPINA B
MSL mladší žáci SKUPINA B
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Jakub Foltýn
Post
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
19
Počet branek
27
Starty
MSL starší žáci SKUPINA A
06.06. [NB038]
Karviná A - Polanka
47 : 17
2 branek
28.05. [NB036]
Polanka - Kopřivnice A
11 : 39
2 branek
24.05. [NB031]
Polanka - Ostrava
16 : 22
5 branek
16.05. [NB045]
F.-Místek A - Polanka
35 : 19
3 branek
10.05. [NB060]
Polanka - F.-Místek A
19 : 35
3 branek
26.04. [NB053]
Polanka - Karviná A
7 : 37
0 branek
31.03. [NB046]
Ostrava - Polanka
29 : 20
1 branek
16.11. [NB030]
Polanka - F.-Místek A
15 : 23
0 branek
02.11. [NB023]
Polanka - Karviná A
15 : 44
2 branek
14.10. [NB016]
Ostrava - Polanka
22 : 32
0 branek
11.10. [NB015]
F.-Místek A - Polanka
40 : 24
2 branek
27.09. [NB008]
Karviná A - Polanka
37 : 24
2 branek
21.09. [NB006]
Polanka - Kopřivnice A
10 : 30
1 branek
14.09. [NB001]
Polanka - Ostrava
36 : 17
2 branek
01.01. [NB051]
Kopřivnice A - Polanka
42 : 18
1 branek
01.01. [NB021]
Kopřivnice A - Polanka
39 : 14
0 branek
Moravská liga
29.03. [OB067]
DTJ Polanka B - Žeravice
28 : 31
1 branek
14.09. [OB007]
DTJ Polanka B - TJ Šumperk
20 : 8
0 branek
06.09. [OB001]
Žeravice - DTJ Polanka B
17 : 29
0 branek
Předchozí kola
jaro 2015 - 18. kolo - výsledky
video
online
Krmelín - Orlová "B"
41 : 13
video
online
Paskov - Klimkovice
20 : 24
video
online
Trnávka - Orlová
31 : 20
video
online
Suchdol n/O - Třinec
33 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Krmelín
16
15
0
1
471 : 314
30
2
Trnávka
16
14
0
2
489 : 326
28
3
Suchdol n/O
16
11
0
5
427 : 320
22
4
Orlová
16
9
0
7
420 : 370
18
5
Klimkovice
16
7
1
8
330 : 376
15
6
Paskov
16
6
1
9
452 : 444
13
7
Nový Jičín
16
5
0
11
397 : 394
10
8
Třinec
16
4
0
12
330 : 448
8
9
Orlová "B"
16
0
0
16
248 : 572
0
Tabulka střelců
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
155
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
122
Lukáš Přívara
TJ Meteor Orlová
117
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
38
Jiří Dostalík
TJ Nový Jičín
21
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Havlík
KH Orel Paskov
36
Zdeněk Schäfer
TJ Nový Jičín
32
Lukáš Klvač
TJ Meteor Orlová "B"
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.