Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
MSL muži
MSL starší žáci SKUPINA A
MSL mladší žáci SKUPINA A
MSL starší žáci SKUPINA B
Rozpis soutěže
MSL starší žáci SKUPINA B
MSL mladší žáci SKUPINA B
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Jakub Foltýn
Post
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
19
Počet branek
27
Starty
MSL starší žáci SKUPINA A
06.06. [NB038]
Karviná A - Polanka
47 : 17
2 branek
28.05. [NB036]
Polanka - Kopřivnice A
11 : 39
2 branek
24.05. [NB031]
Polanka - Ostrava
16 : 22
5 branek
16.05. [NB045]
F.-Místek A - Polanka
35 : 19
3 branek
10.05. [NB060]
Polanka - F.-Místek A
19 : 35
3 branek
26.04. [NB053]
Polanka - Karviná A
7 : 37
0 branek
31.03. [NB046]
Ostrava - Polanka
29 : 20
1 branek
16.11. [NB030]
Polanka - F.-Místek A
15 : 23
0 branek
02.11. [NB023]
Polanka - Karviná A
15 : 44
2 branek
14.10. [NB016]
Ostrava - Polanka
22 : 32
0 branek
11.10. [NB015]
F.-Místek A - Polanka
40 : 24
2 branek
27.09. [NB008]
Karviná A - Polanka
37 : 24
2 branek
21.09. [NB006]
Polanka - Kopřivnice A
10 : 30
1 branek
14.09. [NB001]
Polanka - Ostrava
36 : 17
2 branek
01.01. [NB051]
Kopřivnice A - Polanka
42 : 18
1 branek
01.01. [NB021]
Kopřivnice A - Polanka
39 : 14
0 branek
Moravská liga
29.03. [OB067]
DTJ Polanka B - Žeravice
28 : 31
1 branek
14.09. [OB007]
DTJ Polanka B - TJ Šumperk
20 : 8
0 branek
06.09. [OB001]
Žeravice - DTJ Polanka B
17 : 29
0 branek
Předchozí kola
jaro2015 - 20. kolo - výsledky
video
online
Kopřivnice B - Sokol Krmelín
36 : 17
video
online
Nový Jičín - F.-Místek B
18 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
F.-Místek B
16
14
1
1
450 : 288
29
2
Kopřivnice B
16
11
2
3
387 : 278
24
3
Karviná B
16
9
1
6
407 : 296
19
4
Nový Jičín
16
3
0
13
236 : 461
6
5
Sokol Krmelín
16
1
0
15
254 : 411
2
Tabulka střelců
Pavel Fuciman
SKP Frýdek-Místek B
160
Martin Hrachovec
TJ Nový Jičín
122
Jakub Ondrušík
SKP Frýdek-Místek B
99
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Fuciman
SKP Frýdek-Místek B
10
Jakub Ondrušík
SKP Frýdek-Místek B
7
David Kurnik
HCB Karviná B"
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Alaxa
KH Kopřivnice B
16
Radek Šmahlík
KH Kopřivnice B
12
Jakub Ondrušík
SKP Frýdek-Místek B
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.