Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
MSL muži
Rozpis soutěže
MSL muži
MSL starší žáci SKUPINA A
MSL mladší žáci SKUPINA A
MSL starší žáci SKUPINA B
MSL mladší žáci SKUPINA B
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Michael Ambrož
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Velké Meziříčí
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1998
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
20
Počet branek
50
Starty
2.liga mladší dorostenci M
09.05. [AL132]
HK Ivančice - Sokol V. Meziříčí
45 : 33
3 branek
25.04. [AL121]
Sokol V. Meziříčí - Litovel
27 : 43
3 branek
18.04. [AL120]
Sokol V. Meziříčí - Ostrava
35 : 25
2 branek
12.04. [AL110]
DTJ Polanka - Sokol V. Meziříčí
20 : 20
3 branek
28.03. [AL107]
Sokol V. Meziříčí - Třinec
32 : 29
4 branek
22.03. [AL099]
TJ Sokol Luhačovice - Sokol V. Meziříčí
33 : 41
4 branek
14.03. [AL094]
Sokol V. Meziříčí - Sokol II.Prostějov
35 : 35
3 branek
14.02. [AL068]
Sokol V. Meziříčí - Rožnov p.R.
24 : 25
1 branek
06.02. [AL077]
Sokol Juliánov - Sokol V. Meziříčí
33 : 39
1 branek
06.12. [AL066]
Sokol V. Meziříčí - HK Ivančice
22 : 34
0 branek
29.11. [AL055]
Litovel - Sokol V. Meziříčí
29 : 28
4 branek
23.11. [AL054]
Ostrava - Sokol V. Meziříčí
42 : 30
2 branek
15.11. [AL044]
Sokol V. Meziříčí - DTJ Polanka
31 : 26
1 branek
09.11. [AL041]
Třinec - Sokol V. Meziříčí
36 : 32
4 branek
25.10. [AL033]
Sokol V. Meziříčí - TJ Sokol Luhačovice
30 : 27
1 branek
18.10. [AL028]
Sokol II.Prostějov - Sokol V. Meziříčí
30 : 34
3 branek
11.10. [AL022]
Sokol V. Meziříčí - KP Brno
38 : 33
4 branek
04.10. [AL015]
V. Bystřice - Sokol V. Meziříčí
51 : 23
1 branek
27.09. [AL011]
Sokol V. Meziříčí - Sokol Juliánov
34 : 30
3 branek
20.09. [AL002]
Rožnov p.R. - Sokol V. Meziříčí
28 : 23
3 branek
Předchozí kola
jaro 2015 - 18. kolo - výsledky
video
online
Krmelín - Orlová "B"
41 : 13
video
online
Paskov - Klimkovice
20 : 24
video
online
Trnávka - Orlová
31 : 20
video
online
Suchdol n/O - Třinec
33 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Krmelín
16
15
0
1
471 : 314
30
2
Trnávka
16
14
0
2
489 : 326
28
3
Suchdol n/O
16
11
0
5
427 : 320
22
4
Orlová
16
9
0
7
420 : 370
18
5
Klimkovice
16
7
1
8
330 : 376
15
6
Paskov
16
6
1
9
452 : 444
13
7
Nový Jičín
16
5
0
11
397 : 394
10
8
Třinec
16
4
0
12
330 : 448
8
9
Orlová "B"
16
0
0
16
248 : 572
0
Tabulka střelců
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
155
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
122
Lukáš Přívara
TJ Meteor Orlová
117
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
38
Jiří Dostalík
TJ Nový Jičín
21
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Havlík
KH Orel Paskov
36
Zdeněk Schäfer
TJ Nový Jičín
32
Lukáš Klvač
TJ Meteor Orlová "B"
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.