Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
MSL muži
Rozpis soutěže
MSL muži
MSL starší žáci SKUPINA A
MSL mladší žáci SKUPINA A
MSL starší žáci SKUPINA B
MSL mladší žáci SKUPINA B
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Josef Hřib
Post
Mateřský klub
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
39
Počet branek
118
Starty
Žákovská liga starších žáků
02.05. [AO299]
STM Olomouc - Uherské Hradiště
19 : 20
5 branek
02.05. [AO296]
Uherské Hradiště - Zlín A
24 : 31
6 branek
02.05. [AO293]
TJ Sokol Bělá - Uherské Hradiště
22 : 14
3 branek
02.05. [AO291]
Uherské Hradiště - HK B Most
15 : 24
1 branek
12.04. [AO230]
Kopřivnice A - Uherské Hradiště
40 : 15
2 branek
12.04. [AO227]
Uherské Hradiště - Telnice
21 : 16
4 branek
12.04. [AO224]
Uherské Hradiště - Sokol Úvaly A
18 : 24
4 branek
12.04. [AO221]
Loko Louny - Uherské Hradiště
27 : 12
0 branek
21.03. [AO169]
Uherské Hradiště - Liberec A
18 : 27
2 branek
21.03. [AO167]
Sokol Nové Veselí A - Uherské Hradiště
21 : 18
4 branek
21.03. [AO165]
Uherské Hradiště - Karviná A
18 : 34
4 branek
21.03. [AO162]
Jičín - Uherské Hradiště
23 : 10
1 branek
28.02. [AO140]
Uherské Hradiště - Kutná Hora
18 : 26
4 branek
28.02. [AO138]
Talent A - Uherské Hradiště
27 : 11
0 branek
28.02. [AO135]
Dukla Praha - Uherské Hradiště
26 : 17
1 branek
28.02. [AO133]
Uherské Hradiště - Chodov
16 : 17
3 branek
08.02. [AO060]
Náchod - Uherské Hradiště
24 : 11
0 branek
08.02. [AO057]
Uherské Hradiště - Pardubice
23 : 14
6 branek
08.02. [AO054]
Uherské Hradiště - Zubří A
18 : 27
3 branek
08.02. [AO051]
V. Bystřice - Uherské Hradiště
32 : 13
2 branek
18.01. [AO050]
Uherské Hradiště - F.-Místek A
18 : 39
1 branek
18.01. [AO048]
Litovel - Uherské Hradiště
16 : 24
2 branek
18.01. [AO045]
TJ Sokol Centrum Haná - Uherské Hradiště
29 : 20
1 branek
18.01. [AO043]
Uherské Hradiště - Strakonice
17 : 25
0 branek
ZL starší žáci
12.06. [ZC075]
Uherské Hradiště - Zubří A
30 : 12
4 branek
07.06. [ZC079]
Zubří B - Uherské Hradiště
23 : 26
2 branek
03.06. [ZC082]
Uherské Hradiště - Rožnov p.R.
31 : 19
3 branek
09.05. [ZC068]
Uherské Hradiště - Zlín A
26 : 41
4 branek
25.04. [ZC060]
Vsetín - Uherské Hradiště
25 : 22
3 branek
18.04. [ZC054]
Rožnov p.R. - Uherské Hradiště
23 : 15
2 branek
Další
Předchozí kola
jaro 2015 - 18. kolo - výsledky
video
online
Krmelín - Orlová "B"
41 : 13
video
online
Paskov - Klimkovice
20 : 24
video
online
Trnávka - Orlová
31 : 20
video
online
Suchdol n/O - Třinec
33 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Krmelín
16
15
0
1
471 : 314
30
2
Trnávka
16
14
0
2
489 : 326
28
3
Suchdol n/O
16
11
0
5
427 : 320
22
4
Orlová
16
9
0
7
420 : 370
18
5
Klimkovice
16
7
1
8
330 : 376
15
6
Paskov
16
6
1
9
452 : 444
13
7
Nový Jičín
16
5
0
11
397 : 394
10
8
Třinec
16
4
0
12
330 : 448
8
9
Orlová "B"
16
0
0
16
248 : 572
0
Tabulka střelců
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
155
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
122
Lukáš Přívara
TJ Meteor Orlová
117
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
38
Jiří Dostalík
TJ Nový Jičín
21
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Havlík
KH Orel Paskov
36
Zdeněk Schäfer
TJ Nový Jičín
32
Lukáš Klvač
TJ Meteor Orlová "B"
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.