Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
MSL muži
MSL starší žáci SKUPINA A
Rozpis soutěže
MSL starší žáci SKUPINA A
MSL mladší žáci SKUPINA A
MSL starší žáci SKUPINA B
MSL mladší žáci SKUPINA B
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Josef Hřib
Post
Mateřský klub
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
39
Počet branek
118
Starty
Žákovská liga starších žáků
02.05. [AO299]
STM Olomouc - Uherské Hradiště
19 : 20
5 branek
02.05. [AO296]
Uherské Hradiště - Zlín A
24 : 31
6 branek
02.05. [AO293]
TJ Sokol Bělá - Uherské Hradiště
22 : 14
3 branek
02.05. [AO291]
Uherské Hradiště - HK B Most
15 : 24
1 branek
12.04. [AO230]
Kopřivnice A - Uherské Hradiště
40 : 15
2 branek
12.04. [AO227]
Uherské Hradiště - Telnice
21 : 16
4 branek
12.04. [AO224]
Uherské Hradiště - Sokol Úvaly A
18 : 24
4 branek
12.04. [AO221]
Loko Louny - Uherské Hradiště
27 : 12
0 branek
21.03. [AO169]
Uherské Hradiště - Liberec A
18 : 27
2 branek
21.03. [AO167]
Sokol Nové Veselí A - Uherské Hradiště
21 : 18
4 branek
21.03. [AO165]
Uherské Hradiště - Karviná A
18 : 34
4 branek
21.03. [AO162]
Jičín - Uherské Hradiště
23 : 10
1 branek
28.02. [AO140]
Uherské Hradiště - Kutná Hora
18 : 26
4 branek
28.02. [AO138]
Talent A - Uherské Hradiště
27 : 11
0 branek
28.02. [AO135]
Dukla Praha - Uherské Hradiště
26 : 17
1 branek
28.02. [AO133]
Uherské Hradiště - Chodov
16 : 17
3 branek
08.02. [AO060]
Náchod - Uherské Hradiště
24 : 11
0 branek
08.02. [AO057]
Uherské Hradiště - Pardubice
23 : 14
6 branek
08.02. [AO054]
Uherské Hradiště - Zubří A
18 : 27
3 branek
08.02. [AO051]
V. Bystřice - Uherské Hradiště
32 : 13
2 branek
18.01. [AO050]
Uherské Hradiště - F.-Místek A
18 : 39
1 branek
18.01. [AO048]
Litovel - Uherské Hradiště
16 : 24
2 branek
18.01. [AO045]
TJ Sokol Centrum Haná - Uherské Hradiště
29 : 20
1 branek
18.01. [AO043]
Uherské Hradiště - Strakonice
17 : 25
0 branek
ZL starší žáci
12.06. [ZC075]
Uherské Hradiště - Zubří A
30 : 12
4 branek
07.06. [ZC079]
Zubří B - Uherské Hradiště
23 : 26
2 branek
03.06. [ZC082]
Uherské Hradiště - Rožnov p.R.
31 : 19
3 branek
09.05. [ZC068]
Uherské Hradiště - Zlín A
26 : 41
4 branek
25.04. [ZC060]
Vsetín - Uherské Hradiště
25 : 22
3 branek
18.04. [ZC054]
Rožnov p.R. - Uherské Hradiště
23 : 15
2 branek
Další
Předchozí kola
jaro2015 - 20. kolo - výsledky
video
online
Ostrava - Karviná A
7 : 45
video
online
Polanka - F.-Místek A
19 : 35
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kopřivnice A
16
12
1
3
543 : 340
25
2
Karviná A
16
12
1
3
551 : 334
25
3
F.-Místek A
16
11
0
5
488 : 359
22
4
Polanka
16
2
0
14
297 : 538
4
5
Ostrava
16
2
0
14
261 : 569
4
Tabulka střelců
Adam Očkovič
KH Kopřivnice A
143
Alexandr Zamarski
HCB Karviná A
128
Radek Pavelčák
KH Kopřivnice A
104
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Očkovič
KH Kopřivnice A
21
Alexandr Zamarski
HCB Karviná A
15
Adam Gelnar
DTJ Polanka
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Bandy
Sokol Ostrava
20
Pavel Matonoha
KH Kopřivnice A
18
Lukáš Kubín
KH Kopřivnice A
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.